Mayıs 2012 Powerstage v60 OFW

Sponsorlu Bağlantılar

wwwcomtr

wwwcomtr

Üye
kardesim rompatcher acılmıyor yardım edermisin?

tragos

Üye
    Konu Sahibi
kardesim rompatcher acılmıyor yardım edermisin?

şu an söyleyebileceğim tek şey hafıza kartında veya telefon hafızasında içinde yamalar olan "patches" klasörü olması gerekiyor.

alpercabuk

Üye
n97 ile uyumlumudur bu fw

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]telefon hafızası ilk başta kaç ? Birde ikonlar değişiyor mu çakılı mi ?[/SIZE][/COLOR]

tragos

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]telefon hafızası ilk başta kaç ? Birde ikonlar değişiyor mu çakılı mi ?[/SIZE][/COLOR]

benim kullanımımda boş hafıza 30-50 arası değişiyor. spb shell ile 56 gördüm diyen var.
kullanıma göre değişmekle birlikte şunu diyebilirim boş hafıza yok uyarısını ayda bi kere görürseniz fazla program çalıştırıyorsunuzdur.

sefaturut

Üye
Kardeşim ellerine sağlık gerçekten süper bi ofw olmuş başarılarının devamını dilerim.

acun0625

acun0625

Üye
SES KOMUTLARI OLMAYAN KURULUMSUZ
POWERSTAGE'İ BURADAN İNDİRİN
bu linkteki dosyayı indirdiğimde içinden sadece prd dosyası çkıyor cnt mcu ve ap çıkmıyo yani 6 adet flashlama dosyası olması gerekirken yok ve bende kurulumu yapamıyorum yardımcı olabilir misin sevgili kardeşim

tragos

Üye
    Konu Sahibi
SES KOMUTLARI OLMAYAN KURULUMSUZ
POWERSTAGE'İ BURADAN İNDİRİN
bu linkteki dosyayı indirdiğimde içinden sadece prd dosyası çkıyor cnt mcu ve ap çıkmıyo yani 6 adet flashlama dosyası olması gerekirken yok ve bende kurulumu yapamıyorum yardımcı olabilir misin sevgili kardeşim

indirdiğiniz dosyayla birlikte çekirdek dosyaları da indirmeniz gerekiyor.

acun0625

acun0625

Üye

bekirsahin55

Üye
çok teşekür ederim

Üst Alt