Mayıs 2012 Powerstage v60 OFW

Sponsorlu Bağlantılar

vbazgin

Üye
teşkler

LtB35

Üye
Lütfen uygulama gömmeyin yada bu versiyonu saklayıp gömün derim ,dünden beri internette temiz bir owf arıyorum yeni buldum daha yüklemedim ama bulduklarım arasındaki en iyisi gibi.

x-scarface

x-scarface

Üye
qüzel cwfden sıkıldk artık birazda ofwden devam edelim,

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
kesinlikle

SquiRe20

SquiRe20

Üye
güzel bi mod teşekkürler fakat açmak için sürükleyin'in rengini siyah yapsan olcakms

SquiRe20

SquiRe20

Üye
nokia mağaza çalışmıyor.?

SquiRe20

SquiRe20

Üye
mağaza yüklenirken bilinmeyen hata -5 veriyor ya

tragos

Üye
    Konu Sahibi
mağaza yüklenirken bilinmeyen hata -5 veriyor ya

evet evet, haklısınız. önceki sürümlerden bir mağaza kurulumu yapıp daha sonra güncelleme yaparsanız sorunsuz çalışacaktır. eğer elinizde yoksa indirebilirsiniz.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
kardeş şu klavye modunu ve yamasını verir misin?

yanlizsevdali

Üye
mrb 3 haftadır kullanırken bu sabah batarya aşırı ısınmış ve cihazı kapalı bi şekilde mecburen orjinal fw yükledim sorun ne anlamadım

tragos

Üye
    Konu Sahibi
mrb 3 haftadır kullanırken bu sabah batarya aşırı ısınmış ve cihazı kapalı bi şekilde mecburen orjinal fw yükledim sorun ne anlamadım

hazırlarken işlemci hızını artırmamıştım veya performans artırıcı bir mod kullanmadım.
ben de Powerstage'i kullanıyorum uzun süre video izleme ve 3g bağlantısı kullanma haricinde ısınma sorunuyla karşılaşmadım.
dolayısıyla sorunun kaynağını ben de bilmiyorum. yüklü uygulamaları ve bataryayı kontrol etmekte fayda var.

baymaho

Üye
Eline sağlık nihayet onlarca cfw indirip denedikten sonra senin ofw ye karar kıldım en yüksek ram spb mobile shell kurduğum halde senin yazılımdan elde ettim diğer arkadaşların vaad ettiği yüksek değerler malesef onlarda çıkmadı bir araba reklamındaki slogan aklıma geldi ((( BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR ŞİMDİLİK EN İYİSİ BU ))) SPB SHEL kurulu 56 mb ram temiz ......bunun devamını beklicem takpçinim İnşallah

tragos

Üye
    Konu Sahibi
şu an Powerstage'in ses komutları aktif hale getirilmişi ve kurulumlu Powerstage'deki opera ve nimbuzz uygulamalarının güncel versiyonları eklenmiş hali upload aşamasındadır. yükleme bitince ilk sunuma eklenecektir. bununla birlikte Powerstage'in mediabar'ı ile uyumlu (accel switch ve btswitch ikonlu) aanex lite ve soundwaves black temaları da sunulacaktır.

---------- Eklendi @ 23:42:24 ---------- Yazıldı @ 21:50:04 ----------

Ses komutları aktif hale getirilmiş Powerstage ve tema linkleri ilk mesaja eklenmiştir.

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
c5 03 tuş kilit modu var mı

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
yazılıma atmak için

wwwcomtr

wwwcomtr

Üye
flash ev ekranı eklenebiliyormu bunlara?

Üst Alt