Maxiplus 5 Başarılı Overclock içerde

Sponsorlu Bağlantılar

Başarılımı ?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 2 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

b4tu58

Üye
    Konu Sahibi
Maxiplus 5 Başarılı Overclock içerde
selamun aleyküm mümin din kardeşlerim dün gece tamamlamış olduğum kerneli başarı ile tamamladım sonunda ve beklenen oldu toplamda 800 MHz olan işlemciyi 1800 GHz e kadar çıkarttım inanması güç ama başarılı oldu :) neyse ilkten telefon ekranı ters döndü 1800 görünce sonra kapatıp açtım tam eski kerneli yükliceken bir tekrar açayım dedim ve yanlışlıkla açtım iyiki açmışım AnTuTu Cpu Pro'da tamamen 1800 'i gördüm neyse Yaptıgım şahise eserden bir Screen Shot

Detaylı Bilgi için Lütfen b4tu.org

Ali58_58

Ali58_58

Üye
aleykümselam kardeşim eline sağlık güzel bir başarı kerneli paylaşırsan sevinirim amcamınoğlunda var kernel stabilse paylaş birde cmwdenm, yükleniyor hangi rom için onlarıda açıklarsan iş tamam :) :oke:

danger987

Üye
​Hocam eger dogruysa başarınızı takdir ediyorum ben dogru oldugunu düşünmüyorum inanmadıgımdam dilde 800 lük hangi işlemci 2 katına çıkrılmışki :D

b4tu58

Üye
    Konu Sahibi
@danger987, panpa çıkartılır ama kimse güvenip yapamaz çünkü yanlış bir kernel kodlaması telefonu çöpe atmanıza yorabilir :) bende bu durumu göz önüne alarak yaptım ve başarılı Asphalt 7, N.O.V.A , Max Payne,Gta Vice City, vb. oyunları açıyor yakında video'da çekicem :) hayırlı günler hepinize

b4tu.org

ertugrul111

Üye
bizede yapmasını öğretir misin kardeşim

hiredblade

Üye
Cihazımın randımanını artırmak istemem üzerine google'da yaptığım araştırma beni buraya getirdi. Konudaki saçmalıkları görünce de dayanamayıp yazayım dedim. Konuyu yazan insan evladı ile tartışmak değil amacım, ona inananların gözünü açmak.

Hikaye kısmını atlayıp kısaca açıklayayım;

> 800MHZ'den 1800MHZ'e çıktığı iddia edilmiş. dünya rekoru kıran overclock denemeleri %50'nin hemen üstüne çıkabilirken, %125 randıman artışı büyük başarı!

> 800MHZ'de yaklaşık 30 C'de çalışan cihaz, 1800 C'ye çıkmış olsa sıcaklığını tahmin bile edemiyorum. Cihazda aktif soğutma sistemi yok, ve sıcaklık artışı üsteldir.

img850.imageshack.us/img850/8643/43sf.png
> Azami ve asgari frekansları gösteren bu iki çubuğun tavan ve taban değerleri aynı. Yani boyutları oranlı olmalı. ancak görülüyor ki, sözde 1800 mhz 245'in ancak 3 tam 1/3'ü kadar bir boyutta o da 800'lü bir değere denk geliyor. fotomontaj...

> Konuda bir yöntem anlatılmamış, gerekli kernel yok. Kişi sitesine yönlendiriyor. Kendini hacker/coder diye tanıtıyor.(Rezil bir İngilizce ile) Benim gözümde kişiye saygı bitti zaten. Üstüne üstlük sitesinde de yararlı bir bilgi yok konu ile alakadar.

Kişinin bu yaptığından kazancı ne bilmiyorum ama, siz siz olun her gördüğünüze inanmayın.

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
Yalannnnnnnnnnnn