MaXiCeP'Le NaSıL TaNıŞTıNıZ ?

Sponsorlu Bağlantılar

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
    Konu Sahibi
MaXiCeP'Le NaSıL TaNıŞTıNıZ ?
Bu bölümde herkes maxiceple ilk nasıl tanıştı anlatabilir.

İlk olarak ben başlayayım...

Symbian telefonuma NFS SHİFT yüklemek istemiştim ama biçok yerden indirdiklerim çalışmamıştı sonra facebooktan bi arkadaşa sordum bana link atarmısin dedim oda tamam dedi tıkladim ve symbıan^3 oyun bölümüne geldim hiç umudum olmayarak indirdim kurdum ve çalıştı çok sevinmiştim diğer oyunlarıda denedim çalışınca tesekkür etmek istedım ve üyelik aldım ve burdayım devam ediyorum.:)

:maxicep:

Serdaronlinenet
Konusu ile birleştirilmiştir.
Evet arkadaşlar tanışmanız nasıl gerçekleşti.Mesela benimki şöle olmuştu.
Bir gün 6600 varken bluetoothtan cebime virüs gelir.Amanın hertarafa mms yollamaya çalışır bu zalim virüs.Hemen Google girip cep telefonları virüs falan aratırım.Başka bir forum sitesini bulduğumda bi baktım maxiden link verilmiş.İndirdiğim Karpesk bi denerim.Virüs knock-out.Sonrası malum.Ama Foruma üye olurken neden bağımlılık yapar yazılmamış kardeşim :D

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve yaren_dede

midnight

midnight

Üye
Walla ben 6630 alacaktım,arama motorlarından arattırdım,maxicep'i buldum
--Sonrası malûm.. ;;)

a21a

a21a

Emekli Yönetici
6600 telefonumu alınca program aramak için internette dolaşırken daha o zaman adı maxicep değildi..
girdim birkaç program indirdim... ilk üyelerden birisiyim... ve hala üyeyim...evet bağımlılık yapma özelliği konusunda uyarı olması lazım... :D

• Beğen
Tepkiler: kolombo28
Salihyet

Salihyet

Üye
üye olduktan 2 ay sonra topic atmaya başladım tabiki googleden tanıştım

SANCAR

SANCAR

Üye
arkadas söledi ben de hemen daldım :artı:

EXTANT

Üye
bende chıp forumlarında bi arkadaşın topicinde maxicep linkine rastlamıştım.

aTTra

Üye
MobileTechTr.Com zamanından beri moderatör'üm. Yaklaşık 2 sene olacak sanırım.

Bende aynı olay yüzünden girmiştim MobileTechTr.Com'a 3650'um vardı. Oyun felan arayayım dedim, hatta Symbian nedir bilmezdim. Sonra baktım MobileTechTr.Com oldu. Baktım, güzelde bir site takılayım bari dedim, takıldım 1 kaç ay üye olarak. Rütbem yükselmiş herkes benı tanımıştı artık.

Daha sonra siteye *.wav formatlı melodiler, MP3'ler felan eklemeye başladım, site admini Negative, bir arkadaş daha vardı ortaklardı ( isim vermek istemiyorum ), dediler seni moderatör yapalım, hatta daha çok negative ilgilendi.

Olur dedim, baktım 10 dak. sonra Nokia&Nokia Symbian bölümüne moderatör olmuşum. 1 kaç ay öyle çalıştım. Hatta crawling ile aynı görevi yapıyorduk.

Negative dedi, sen baya iyisin, seni Mobil Cihazlar Genel'ede moderatör yapalım, tamam dedim orayada moderatör olduk. :)

Gerisini anlatmıyım çok çok uzun sürer :D İşte bu da benim hikayem. :)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw ne tesadüf daha teelfonu yeni almışız beleş bişiler yüklemeye çalışıyom ama ortalıkta beleş site bulamıyom google'dan bir arattım maxicep denk geldi (ama ondan önce kaç gündür bir halt bulamamıştım). neyse daha önce ilk iki ay ilk üç msjdan başka bişi göndermeden habire sömürdüm siteyi ama malum o zamanlar 64lük kartım vardı :DD daha sonra itiraf ediyom rütbe olayı için msj yazmaya falan başladım. daha sonra olay zevkli gelmeye başladı ve şu andayız. :maxicep:

buyuleyici_kiz

Üye
Ben bir yakınımdan öğrendim. İsim vermek istemiyorum duysa beni parçlar herhalde...

midnight

midnight

Üye
Originally posted by joker_bgli@Aug 19 2005, 11:04 PM
Ben bir yakınımdan öğrendim. İsim vermek istemiyorum duysa beni parçlar herhalde...
[post=138764]Quoted post[/post]​

Niye yaw..? :wacko:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
walla bende merak ettim

buyuleyici_kiz

Üye
Hiç sorma bir ara kavga ettik o arada siteye bende üye oldum ( o olma diyordu ) şu an aramız gene kötü ve ben gene burdayım. Forumlara devamım ise kıramayacağım bir kişinin isteği...
Diğerinin gerekçesi ise o kadar erkeğin içinde ne işin var? Bense bi türlü orası sanal dedim ama anlatamadım kız yada erkek maksat muhabbet olsun ama olmadı... Neyse nikimi falan bilmiyo uyanmaz inşallah :P gördüğünüz gibi benim hikayem devam ediyo...

midnight

midnight

Üye
Originally posted by joker_bgli@Aug 19 2005, 11:20 PM
Hiç sorma bir ara kavga ettik o arada siteye bende üye oldum ( o olma diyordu ) şu an aramız gene kötü ve ben gene burdayım. Forumlara devamım ise kıramayacağım bir kişinin isteği...
Diğerinin gerekçesi ise o kadar erkeğin içinde ne işin var? Bense bi türlü orası sanal dedim ama anlatamadım kız yada erkek maksat muhabbet olsun ama olmadı... Neyse nikimi falan bilmiyo uyanmaz inşallah :P gördüğünüz gibi benim hikayem devam ediyo...
[post=138789]Quoted post[/post]​

Çok teşekkürler... ;)

--Bu arada..inşallah uyanmaz... ;;)

MR_Sedat

Üye
bende amcam olan hasisa sayesinde üye oldum..

slayer

Üye
yahoo.com gruplarındaki bütün oyunları sömürdükten sonra hatırlamadığım bi şekilde burayı buldum
o zamanlar tipi felan değişikti adı da değişikti heralde hatırlamıyorum

bi gün bu kadar oyun , prog. indirdim bari üye oluyum dedim
sonra
2 -3 ay explorer hataları yüzünden giremedim
sonra firefox'a geçince tekrar girmeye başladım
forum'daki muhabbetler beni etkiledi ve o bünden beri aktifim

ringwraith

Üye
walla bana arkadaş tavsiye etii öle tanışmış olduk

zoom

Üye
ben ablamın 7650sini alınca şöyle bi bakıyım dedim sitelere daha öncedende t610 için indiriyodum resim tema felan tabi o zamanlar symbiandan haberim yoktu neyse sonra 7650 için bişeyler ararken eski adıyla mobiltechtr(böyleydi galiba) yi buldum.

ibonline

ibonline

Üye
sevgili arkadaşlar 22 aralık günüydü 6600 telefon almıştım googlede arama yaptım maxiceple öyle tanıştım işte böyle bizim hikayemizde böyle başladı vaybe eskidik artık sitenin en ihtiyarlarındanız :haha: ;;)

Caine

Caine

Üye
Originally posted by ibonline@Aug 20 2005, 12:12 AM
sevgili arkadaşlar 22 aralık günüydü 6600 telefon almıştım googlede arama yaptım maxiceple öyle tanıştım işte böyle bizim hikayemizde böyle başladı vaybe eskidik artık sitenin en ihtiyarlarındanız :haha:  ;;)
[post=138882]Quoted post[/post]​

işte beni bu siteye getiren ve sevdiren kişi bu üstte kopyaladığım şahıs yani ibonline :artı: cidden boyle delisi olacagımı sanmıyordum baslarda ama zaman gectikce dahada baglanıyorum. hatta bu gunlerde cıkma teklifinde bile bulunabilirim. yakın bir zamanda siteye girdiğinizde hata veriyorsa bilinki benimle romantik bir yemektedir 8)

emreakcali

emreakcali

Üye
google vesile oldu benimde tanismama maxicep le

Üst Alt