maxicep'e sitem!

 • 5 Ekim 2012
 • 1415 Okunma
 • 35 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. artık bu siteden nefret ediyorum! Eskiden faceden çok kullanıyor ve takılıyordum artık nefret ediyorum.. Yeni bir forum sitesine takılmayı düşünüyorum..
   


  Yazan: besim.farhan
 2. ne oldu
   
 3. hayırdır dostum ne oldu?
   
 4. Ban yemek istiyor canı :D
   
 5. kendimi dışlanmış ve ortalıkta boş boş gezen biri gibi hissediyorum..
   
 6. ne banı kardeşim bunu dile getirmesi en doğal hakkı
   
 7. zaten zoruma giden de o. Ramazan ayında ban yedim bir ay.. Banlandıgim mesajı geldikten sonra pişkin pişkin gülen bir cümle ile bitiyordu açıklama.. Küfür gibi gelmişti bana.. Zorla üye yap sonra da banla ve onun için de alay et.. O günden sonra dikiş tutturamıyorum sanki
   
 8. siteden nefret ediyorum! yazması normalmi sorununu yazsın neymiş bide ona göre düşünelim boş boş duruyorum yazmış başka yere gidersende orda semih gibi hep yedek kalıcaksın.Buradan daha kötü olacak yani.
   
 9. ama işin kötü yani siteyi de çok seviyorum... Gördüğüm Herkese tavsiye ediyorum
   
 10. kardesım ben kendımı sana anlatayım ben telefonu elıme alır bakım maxıcepte ne war e gırıyorum hic bisi yapmiyorum yeni mesajlar okuyorum maxicep uyelerinin komik cewap larina guluyorum az once bir konuya girdim gulmekten oldum yani ben bazen diyom ben tekmi maxicepteyim oysa nekadar insan war yani maxicep sewiyorum o nefret ediyorum kelimeside bu maxicep e yakismadi dostum biz aileyiz MAXICEP AILESI bunu unutma[nokta]
   
  Dede bunu beğendi.
 11. Bi karar ver.
   
 12. canıııı :ehe
   
 13. Hepimize ilk zamanlarda olan olaylardan bu... Beni sorsan daha 6-7 aydır aktifim sitede. ondan önce bende yanlız olduğumu düşünüyordum ama kaynaştık gittik burada. Bazen uzun sürer beklediğinden bazende kısa bilemezsin. zamana bağlıdır herşey.
   
  Dede bunu beğendi.
 14. Dostum siteyi sevmeyebilirsin bu senin kişisel fikrindir ama nefret ediyorum gibi cümleler kurmak yakışı kalmaz ayrıca kendini boş boş gezen biri hissediyorsan bu maxicepin değil senin sorunundur kendinle çelişiyorsun bir kere. Kendinden memnun olmayıp suçu siteye yıkıyorsun. Kimse sana maxicepte kal diye yalvarmaz istersen gider başka bir forum sitesinde takılırsın takdir hakkı senindir. Ama bir kere sitenin kurallarını bile bilmiyorsun konu yerin yanlış 'Site Hakkında' bölümüne açsaydın üyelerden çok adminler ve mod arkadaşlar ilgilenirdi. Tabiki tarzında yanlış memnuniyetsizliğini daha saygılı bir biçimde ifade edebilirdin. İyi forumlar (takılmasını bilene)
   
  minoo bunu beğendi.
 15. Aynen sıkılıyorsan çık call of duty oyna fifada kariyer yap metin2 çarı kas(ben sevmesemde pek)
   
 16. kendine uygun arkadaşlar bul siteden girişken ol bilgin olan konularda yorumlar yap bilmediğin konularda yardım iste
  tanı yada tanıma sabahları özel mesajla günaydın deyiver bir kaç kişiye kardeşim
   
 17. Sen Git Bir Gusul Abdesti Al .. Valla Gecer Bak.. :)
   
  Dede bunu beğendi.
 18. işte böyle artist artist konuşanlar beni çıldırtıyor! Bunun gibiler yüzünden Ne bi yorum yapabiliyor insan ne de konu açabiliyor..

  - - - Eklendi - - -

  namaz kılıyorum da yetmez mi :)
   


 19. :sahan: :zuhaha: bahtsız bedevi mod : on
  [/FONT
   
 20. adminler ne olduğunu anlamadan ban atıyorsa elbette arkadaşın canı sıkılacak. Ben hak veriyorum. Düşüncesini de özgürce ifade etme hakkına sahip. Zaten küfür etmemiş. Dğer bu arkadaş bu konu yüzünden banlanırsa ki komik olur herkez modların tecrübeli mi tecrübesiz mi olduğunu görür.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/02/2019 - 20:50