maxicep'e sitem!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
maxicep'e sitem!
artık bu siteden nefret ediyorum! Eskiden faceden çok kullanıyor ve takılıyordum artık nefret ediyorum.. Yeni bir forum sitesine takılmayı düşünüyorum..

zombaka

zombaka

Üye
ne oldu

x-scarface

x-scarface

Üye
hayırdır dostum ne oldu?

lolaman

lolaman

Üye
Ban yemek istiyor canı :D

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
kendimi dışlanmış ve ortalıkta boş boş gezen biri gibi hissediyorum..

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
Ban yemek istiyor canı :D

zaten zoruma giden de o. Ramazan ayında ban yedim bir ay.. Banlandıgim mesajı geldikten sonra pişkin pişkin gülen bir cümle ile bitiyordu açıklama.. Küfür gibi gelmişti bana.. Zorla üye yap sonra da banla ve onun için de alay et.. O günden sonra dikiş tutturamıyorum sanki

lolaman

lolaman

Üye
siteden nefret ediyorum! yazması normalmi sorununu yazsın neymiş bide ona göre düşünelim boş boş duruyorum yazmış başka yere gidersende orda semih gibi hep yedek kalıcaksın.Buradan daha kötü olacak yani.

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
ama işin kötü yani siteyi de çok seviyorum... Gördüğüm Herkese tavsiye ediyorum

yunus4554

yunus4554

Üye
kardesım ben kendımı sana anlatayım ben telefonu elıme alır bakım maxıcepte ne war e gırıyorum hic bisi yapmiyorum yeni mesajlar okuyorum maxicep uyelerinin komik cewap larina guluyorum az once bir konuya girdim gulmekten oldum yani ben bazen diyom ben tekmi maxicepteyim oysa nekadar insan war yani maxicep sewiyorum o nefret ediyorum kelimeside bu maxicep e yakismadi dostum biz aileyiz MAXICEP AILESI bunu unutma[nokta]

• Beğen
Tepkiler: Dede
Placebo-

Placebo-

Üye
Bi karar ver.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Hepimize ilk zamanlarda olan olaylardan bu... Beni sorsan daha 6-7 aydır aktifim sitede. ondan önce bende yanlız olduğumu düşünüyordum ama kaynaştık gittik burada. Bazen uzun sürer beklediğinden bazende kısa bilemezsin. zamana bağlıdır herşey.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dostum siteyi sevmeyebilirsin bu senin kişisel fikrindir ama nefret ediyorum gibi cümleler kurmak yakışı kalmaz ayrıca kendini boş boş gezen biri hissediyorsan bu maxicepin değil senin sorunundur kendinle çelişiyorsun bir kere. Kendinden memnun olmayıp suçu siteye yıkıyorsun. Kimse sana maxicepte kal diye yalvarmaz istersen gider başka bir forum sitesinde takılırsın takdir hakkı senindir. Ama bir kere sitenin kurallarını bile bilmiyorsun konu yerin yanlış 'Site Hakkında' bölümüne açsaydın üyelerden çok adminler ve mod arkadaşlar ilgilenirdi. Tabiki tarzında yanlış memnuniyetsizliğini daha saygılı bir biçimde ifade edebilirdin. İyi forumlar (takılmasını bilene)

• Beğen
Tepkiler: minoo
lolaman

lolaman

Üye
Aynen sıkılıyorsan çık call of duty oyna fifada kariyer yap metin2 çarı kas(ben sevmesemde pek)

.Murat.

.Murat.

Üye
kendine uygun arkadaşlar bul siteden girişken ol bilgin olan konularda yorumlar yap bilmediğin konularda yardım iste
tanı yada tanıma sabahları özel mesajla günaydın deyiver bir kaç kişiye kardeşim

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Sen Git Bir Gusul Abdesti Al .. Valla Gecer Bak.. :)

• Beğen
besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
Dostum siteyi sevmeyebilirsin bu senin kişisel fikrindir ama nefret ediyorum gibi cümleler kurmak yakışı kalmaz ayrıca kendini boş boş gezen biri hissediyorsan bu maxicepin değil senin sorunundur kendinle çelişiyorsun bir kere. Kendinden memnun olmayıp suçu siteye yıkıyorsun. Kimse sana maxicepte kal diye yalvarmaz istersen gider başka bir forum sitesinde takılırsın takdir hakkı senindir. Ama bir kere sitenin kurallarını bile bilmiyorsun konu yerin yanlış 'Site Hakkında' bölümüne açsaydın üyelerden çok adminler ve mod arkadaşlar ilgilenirdi. Tabiki tarzında yanlış memnuniyetsizliğini daha saygılı bir biçimde ifade edebilirdin. İyi forumlar (takılmasını bilene)

işte böyle artist artist konuşanlar beni çıldırtıyor! Bunun gibiler yüzünden Ne bi yorum yapabiliyor insan ne de konu açabiliyor..

- - - Eklendi - - -

Sen Git Bir Gusul Abdesti Al .. Valla Gecer Bak.. :)

namaz kılıyorum da yetmez mi :)

aleranol

aleranol

Üye
adminler ne olduğunu anlamadan ban atıyorsa elbette arkadaşın canı sıkılacak. Ben hak veriyorum. Düşüncesini de özgürce ifade etme hakkına sahip. Zaten küfür etmemiş. Dğer bu arkadaş bu konu yüzünden banlanırsa ki komik olur herkez modların tecrübeli mi tecrübesiz mi olduğunu görür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...