MaxiCepe ÖzeL TürkçeLeştirme İstekleri Alınır.

Sponsorlu Bağlantılar

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
eset nod32 nin s60v2 göre olanı var mı lütfen benden sana 30 kntr ok

S.A kardeşim bana slick 1.54 turkcelestırırmisn şimdiden tsk ederim

Emek var maşallah :)
Ellerine sağlık :oke:
çarpıtmamı var anLayamadım :bilmm
sound memo programını 3650 ygun yazıyo ama program calısmıyo lütfem hep türkce hem de calısır sekilde yaparmıınız hesekürler

acaba auto pilot programını türkçeleştrenilrimisiniz

kardeş bi de istanbul takımı tutmasan tam süper olacak:d::naughty:

S.a. Kardeşim bana yeni yurt dışından 6700 geldi nasıl türkceleştiririm ...cvabın icin teşekkürler

arkadaş sen hangi programı kullanarak bunları türkçeleştiriyorsun

s60 windows live messenger v6.60 türkçeleştirirseniz çok memnun olurum..verdiğiniz emekler için binlerce teşekkürler...

:ehe valla bende baştan sona okudum, içinden çıkılmaz be ağbi..:ehe:ehe
Maxipda Team da masaLLah 20-30 kişi war ama bi yardım eLini uzatan yok :)

Bu arada arkadasLar TR ye çeviriLmesini istediğiniz uyguLamanın linkini ekLemezseniz size yardımcı oLamam :)
Upload edip Linkinide Verin. eLimden geLeni yaparım..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Çarpıtma yok, gerçekten emek var burada ve teşekkür ve takdir ettim MaxiCep adına.

Cantanemm

Üye
real football manager 2010 oyunun turkçeleştirlmesi münkün mü acaba

mamakli18

mamakli18

Üye
selamın aleyküm kardeşim... benimde bi isteğim olacaktı... ben mumsms 3.14 programının türkçesini istiyorum ama bulamadım.. caner kardeşim 4.16 yı türkçe yapmış ama n70 le uyumlu değil sanırım... benim telefonumda 3.14den başkası çalışmıyo zahmet olmazsa mumsms 3.14 ü türkçe yapar mısın??? yardımlarından dolayı şimdiden teşekkürler kardeşim:):) link bu >>

buda 2.link hangi sağlam kalırsa >>>

21taner21

Üye
ez sms n70 olanı türkçeye çevirebilirmisiniz şimdiden tşk ler

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
selamın aleyküm kardeşim... benimde bi isteğim olacaktı... ben mumsms 3.14 programının türkçesini istiyorum ama bulamadım.. caner kardeşim 4.16 yı türkçe yapmış ama n70 le uyumlu değil sanırım... benim telefonumda 3.14den başkası çalışmıyo zahmet olmazsa mumsms 3.14 ü türkçe yapar mısın??? yardımlarından dolayı şimdiden teşekkürler kardeşim:):) link bu >>

buda 2.link hangi sağlam kalırsa >>>
Tamamdır Yakında Veririm Linkinizi.. :oke:
ez sms n70 olanı türkçeye çevirebilirmisiniz şimdiden tşk ler
Link ?

michaeltalayman

Üye
slm arkadaşlar advanced device lock v2.04.89 programını türkçeleştirir misiniz şimdiden teşekkürler...

--------------- Ekleme ---------------

slm arkadaşlar advanced device lock v2.04.89 programını türkçeleştirir misiniz şimdiden teşekkürler

axel_42

Üye
:boxarkadaşlar bana n 95 8gb versiyon 10.0.021 rm-320 babam arabistandan getirdi fakat tam türkçe değil bunu nasıl çözebilirim acil cevap lütfen :(

ece2006

ece2006

Üye
sound memo 3650 her yerde var lütfen türkce ve 3650 uygun yapın tesekürler

mamakli18

mamakli18

Üye
Rica Edicem Fakat. Bir Sorunum Var. Telefon Durduk Yere Kapandı AcıLmıyor :)

Bugün Gidicem Yaptırmaya Kusura Bakma :ehe
Tamam kardeş sen ne zaman yapabilirsen... :) çokda geç kalmasın xD

ece2006

ece2006

Üye
sound memo tüm sitelerde bulun mak tadır bu forum da da var indirip yaparsanız sevinirim 3650 icin tesekürler mp3player2.1.SIS bunuda ful yaparsanız sevnirim

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
sound memo tüm sitelerde bulun mak tadır bu forum da da var indirip yaparsanız sevinirim 3650 icin tesekürler mp3player2.1.SIS bunuda ful yaparsanız sevnirim
yahu Link Verdin Diye Bas Bas Bağırıyorum !

livevalue

Üye
n97 mini türçeleştirmesi.. eğer mümkünse.

ece2006

ece2006

Üye
iste link burda arkadasım 3650 y de calosan ve türkce yapabilirmisin ve http://www.maxicep.com/sizlerden-ge...var-nokia-samsung-sony-ericsson-2-151923.html bu adres ledeki uygulamalar 3650 de calısacak sekile vi 3650 tesekürler smdiden oaylasaımlarn icin

mp3player2.1.SIS bu linkte var ve türkce yaparsanız 3650 icin tesekürler

bunları dafull ve türkce 3650 icin yaparsanız tesekür ederim aynı link üstekiyle

simdiden teekürler bekliyoprum

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
3650 ye uyum sağLamayan uyguLamaLarı uygun haLe getiremiyoruz..

bunLarın hepsini Türkçeye Çevirmemi istiyorsan biraz bekLersin. ayrıca bunLarın cogunun Türkçe Çevirisi Mevcut.

Üst Alt