MaxiCepe ÖzeL TürkçeLeştirme İstekleri Alınır.

Sponsorlu Bağlantılar

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
MaxiCepe ÖzeL TürkçeLeştirme İstekleri Alınır.
BaşLıkta okuduğunuz Gibi arkadaşLar Maxicep.com a özel program türkçeleştirmekteyim.
içinden çıkamıyorum, ing versiyonu karışık geliyor diyorsanız
türkçeleştirme isteğinizi bu başLıkta beLirtmeniz YeterLi.

Not: Çeviri istekLEri diye bir forum buLamadım. konuyu buraya açtım umarım bir sorun oLmaz

• Beğen
Tepkiler: DavidCoulthard, by berk, punqermojo ve 17 diğerleri

emredeniz

Üye
size zahmet ttpod 3.40 müzikçaları türkçeleştirirmisiniz ?
maxicep'teki tüm çalışanlara teşekür ederim

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
size zahmet ttpod 3.40 müzikçaları türkçeleştirirmisiniz ?
maxicep'teki tüm çalışanlara teşekür ederim

1.500.ü Mesajım Şerefine...

Bu versiyondaki yenilikler
-Ekolayzır düzeltilmiş.Ekolayzırın çalışması için kodeklerden/mp3 "TTPOD software" seçilmesi gerekli.
-Şarkı arama düzeltilmiş.Program artık kapanmıyor.
-Arkaplanda albüm resminin zoomu netleştirilmiş.
-Parça oynatma seçenekleri geliştirilmiş (ileri / geri sarma )
-IDv2 düzenleme hatası giderilmiş.

programın desteklediği formatlar mp3,mp4,ogg,wma,wav,amr dir.
ekran resimlerine aldanmayın yazılar düzgündür

Çeviri: Dj_Turan

İndirmek İçin TıkLayın

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Arkadaş v3.40ı istemiş yalnız:ehe senin verdiğin 3.20 sıralaması 3.3 bile değil....:ehe:oke:

Arkadaşım , zaten istek v3.40 için... Hadi o istemedi ben istiyorum, madem konu açılmış...
Artı konu uzamasın diye kendi bölümüme yazıyorum, istekler arada kaybolmasın baqalım...:oke:

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş v3.40ı istemiş yalnız:ehe senin verdiğin 3.20 sıralaması 3.3 bile değil....:ehe:oke:
beğenmezse yazar. 3.40ıda haLLederiz.
Lütfen Konuyu gereksiz MesguL etmeyeLimki istekLer arada kayboLmasın.
Lafım Sana DeğiL YanLıs anLama ;)

emredeniz

Üye
bende ttpod 3.2.1 var . ttpod 3.40 da türkçeleştirirseniz iyi olur . emek veren bütün arkadaşlara teşekürlerrr.

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
bende ttpod 3.2.1 var . ttpod 3.40 da türkçeleştirirseniz iyi olur . emek veren bütün arkadaşlara teşekürlerrr.
peki.. ! yaLnız aceleci oLmamı bekLemeyin Biraz Büyük bir Rsc si var :ehe

antiask

antiask

Üye
hacı bana yemek yapma ile ilgili bir türkçe prog ayarlasana sana zahmet

By Ali

By Ali

Üye
Arkadas bana ped, activefile earth explorer, smsguard programlarini turkcelesdirsene

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
hacı bana yemek yapma ile ilgili bir türkçe prog ayarlasana sana zahmet
çok garip ama ayarlamaya caLısırım :) eğer öyLe birşey varsa :)

Arkadas bana ped, activefile earth explorer, smsguard programlarini turkcelesdirsene

Ped
MaxiCep.Com - Bilgilendirme

activefile

Earth Explorer

Sms Guard

seckin_sen

Üye
arkadaşlar fring programını türkçeye çevirir seniz kullanan sayısı da oldukça artacaktır bu programı 1 sene oldu kullanıyorum 3g çıktıgından beri msn ve skype kişileri ile wıreles ve 3g ile internet üzerinden konuşuyorum fakat türkçe olsa daha süper olur ve kullanıcı sayısıda artar
hepinize teşekkürler

xErKaNx

Üye
Arkadas bolt browser son surumunu turkce yapabilirmisin n73 te ingilizce olarak kullanıyorum da turkce olsun istiyorum birde bu tur programları nasıl turkceye ceviriyorsunuz.

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
oLdukca Büyük Bir Rsc si Var bu araLar pek uğrasamayabiLirim ama en kısa zamanda inşaLlah çeviririz..
arkadaşlar fring programını türkçeye çevirir seniz kullanan sayısı da oldukça artacaktır bu programı 1 sene oldu kullanıyorum 3g çıktıgından beri msn ve skype kişileri ile wıreles ve 3g ile internet üzerinden konuşuyorum fakat türkçe olsa daha süper olur ve kullanıcı sayısıda artar
hepinize teşekkürler
Arkadas bolt browser son surumunu turkce yapabilirmisin n73 te ingilizce olarak kullanıyorum da turkce olsun istiyorum birde bu tur programları nasıl turkceye ceviriyorsunuz.
Not: Lütfen s60v2 için istekte buLunun..

Ekli dosyalar

mmfx

mmfx

Üye
kardeş emeğin için teşekür ederim yanlız benim bir isteğim var BT File Manager jar version 1.3.2 bunu türkçeleştirirsen minetar kalırım türkçesi var ama eski version başarılar

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
    Konu Sahibi
kardeş emeğin için teşekür ederim yanlız benim bir isteğim var BT File Manager jar version 1.3.2 bunu türkçeleştirirsen minetar kalırım türkçesi var ama eski version başarılar
Programın Linkini Verseydiniz Daha iyi oLurdu ..

Üst Alt