İstek °°Maxicep Uygulaması Istiyoruz°°(Daha fazla online üye için bence bi bakın)

Sponsorlu Bağlantılar

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
°°Maxicep Uygulaması Istiyoruz°°(Daha fazla online üye için bence bi bakın)
Merhaba Maxicep yöneticileri.Size birçok kullanıcının ve benim yaşadığım sorunu bildirmek istiyorum.Biliyoruz ki Maxicepe giren tüm üyelerın "akıllı"telefonu yok :)

Diğer yandan yine biliyorsunuz ki Maxicepin wp-ios-android (iostan emin değilim) uygulaması var ve gerçekten çokda kullanışlı :)

Diğer işletim sistemleri genelde java ve symbian olduğunu biliyoruz.

"Bende diyorum ki : hani bu symbian ve java için bi uygulama yapsaniz ? Hem sadece java için yapsaniz bile symbian java uygulamasinida çalıştırır biliyorsunuz :)"

Bu durumdan gerçekten biraz mahcupum :(
Daha fazla online olmak,daha hızlı gezinmek, daha fazla mesaj yazıp birbirimize yardımcı olmak

Evet, inşallah bu uygulama hayata geçirilir, bunu symbian ve java kullanıcılarınici üyelere sorsak bunu isteyecektir :)

Siz ne diyorsunuz Maxicep yönetimi ??

• Beğen
Tepkiler: Mr.Sun, said32, hançer ve 1 kişi daha

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bence gayet mantıklı ve haklı bir istek,umarım bu işten anlayanlar ve yöneticiler ilgilenirler.

hançer

hançer

Üye
bir eski symbian kullanıcısı olarak güzel fikir

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar.
Yöneticilerden Destek bekliyoruz :)3Saat oldu yanlış anlamayın :)
ama hiç kimse cevap yazmamı ? yönetici kardeşlerim :)

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Teşekkürler arkadaşlar.
Yöneticilerden Destek bekliyoruz :)3Saat oldu yanlış anlamayın :)
ama hiç kimse cevap yazmamı ? yönetici kardeşlerim :)

Bir konuda ben de bunu dile getirmiştim. 808 PureView kullanıyordum. Symbian için aplikasyon üzerinde çalışıyoruz demişlerdi.

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bir konuda ben de bunu dile getirmiştim. 808 PureView kullanıyordum. Symbian için aplikasyon üzerinde çalışıyoruz demişlerdi.

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
Opera mini sürümü için demişlerdi onu galiba :hmmmDaha ne istiyorsunuz anlamıyorum.Opera mini sürümü yetmiyor mu?Şu konudan eksik, şikayet ve önerilerimizi yazarsak daha iyi olur kanımca.
Opera Mini sürümü artık devrede - MaxiCep

mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
@papakudioflu
@Ozan :)Okunma: 71 | Yanıtlar: 6

Ozan

Ozan

Admin
Web sitemiz için tamamen Opera Mini ve Java destekli eski tip telefonlar için özel bir mobil web sitesi yaptık. Opera Mini sürümü tam da bu manada oldu aslında. Uygulamaya gerek dahi kalmadı. Java ve Symbian konusunda uygulama çalışmaları, birçok kesim tarafından bu sistemlerin geliştirilmesinin durdurulmasından dolayı artık çok zor ve kullanım oranı cok az oldugundan cok da gerekli oldugunu düşünmüyoruz açıkcası.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
mehmettech

mehmettech

Üye
    Konu Sahibi
hm
elden bişey gelmez :)
iyi forumlar

Üst Alt