MaxiCep Sitesinde Yönetime Girmek / Yönetici Olmak / Moderatör Olmak İsteyenlere Duyuru

Sponsorlu Bağlantılar

sinan627

sinan627

Üye
yöneticinin farkı ne?

Skysis

Üye
Evet Çok Güzel Anlatmıssın :tşk:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ayrıca sürekli "beni yönetici yapın, yöneticilik için neler gerekiyor" gibi PM ler atmayın.. Buranın linkini veriyorum ama hala gerçekte ne lazım diye soranlar var, gerçekten sinirleniyorum onlara..

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Metin MF

Metin MF

Üye
Ayrıca sürekli "beni yönetici yapın, yöneticilik için neler gerekiyor" gibi PM ler atmayın.. Buranın linkini veriyorum ama hala gerçekte ne lazım diye soranlar var, gerçekten sinirleniyorum onlara..

+1

Kingmortall

Kingmortall

Üye
+2 katılıyorum

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Konuyu baştan okudum bakıyorumda yöneticilikten bahseden nerdeyse herkes çekip gitmiş neredeyse hiç biri aktif değil ya da ben göremiyorum ilk mesajda söylendiği gibi küsüp gitmişler sanırım :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Uzun zamandır Maxicep formunda üyeyim ama hiç, yönetim de olmak aklımdan geçmemişti :) Anlatım muhteşem olmuş hepsini okudum vallahi :) yazı için + emek için :tşk: :)

- - - Eklendi - - -

Uzun zamandır Maxicep formunda üyeyim ama hiç, yönetim de olmak aklımdan geçmemişti :) Anlatım muhteşem olmuş hepsini okudum vallahi :) yazı için + emek için :tşk: :)

sanal hacker

sanal hacker

Üye
vala ben olmak isterdım ama fazla takılmıyorum sıtede işler filan yoksa güzel işler yaprdım

- - - Eklendi - - -

en iyisi zaman :)

farzet26

Üye
10 numara 5 yıldız olmus kardesım ellerıne saglık super anlatım !

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Elimden geleni yapıyorum :)

Üst Alt