MaxiCep Sitesinde Yönetime Girmek / Yönetici Olmak / Moderatör Olmak İsteyenlere Duyuru

Sponsorlu Bağlantılar

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
güZel anlatım olmuş :tşk:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
kaptan kendine bak sen her yerde mesajın var :):kop: ben farketmemiştim symbian 3 dışında da çok güzel yerler varmış forumda tabi ordan çıkmıyoz hiç :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
kaptan kendine bak sen her yerde mesajın var :):kop: ben farketmemiştim symbian 3 dışında da çok güzel yerler varmış forumda tabi ordan çıkmıyoz hiç :)

vallahi bi yere kitlenmek olmuyor heryerde bir yardım mesajı var elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz işte :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Çok fazla online olmak :D

• Beğen
Tepkiler: x-scarface ve hikmet366
xorox

xorox

Üye
Anlaşildi admin abi teşekkürler

Necmati

Necmati

Üye
ben eski adminlerdenim mesela

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Moderatör olup ne yapacaksınız sorumluluk gerekir en yakın arkadaşınıza kıyak geçemezsiniz torpil yapamazsınız,kafanız rahat şuan en azından :) ben moderatör'üm ama kafam rahat degil mesela :ehe

• Beğen
Tepkiler: x-scarface, -Akıncı ve Oğuzhan
Kupa Beyi

Kupa Beyi

Üye
Herkes yönetici olmak ister... Lakin herkes idare edemez :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
beytullah6767

beytullah6767

Üye
Eyw

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Okudum teşekkürler açıklama için.

tahaucar1

Üye
gerçekten çok güzel bir açıklama

Anil-D

Anil-D

Üye
abi ne guzel yazmısın

MEGASTRY

MEGASTRY

Üye
Ben android oyun bolumunu yonetmek istiyorum benim planimda kendi paylasimlarimi yapmak var daha aciklayici sekilde ayrica paylasan kisilerin upload sitelerini degistirmesi ile ilgili bir calisma yapicagim konu sabitlemeyi arttirmayi ve yeni cikan konulara populerlik kazandirmak eski konulari sabitlemden cikarmak istiyorum insallah yakinda kendi basarilarimi arttirip teklif bekliycegim

Mrdice

Üye
Forum hayatımda gördüğüm en şahane açıklama herşey yerli yerinde anlatılmış ve 8 kere okusak da sıkmıyor açıklama dediğin böyle olur işte :) :)

Anil-D

Anil-D

Üye
güzel anlatım

Üst Alt