Maxicep günden güne ölüyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Tapatalk da olur. Eski hali çok daha kötüydü.
Bu hali hiç kötü değil bence
Mesaj birleştirildi:

Son düzenleme:

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ufak bir öneri. Foruma böyle bir özellik gelirse biraz daha canlanır diye düşünüyorum.
Paylaşımın içeriğini görmekiçin beğeni ve yorum yapmak lâzım. Şu an çoğu forum bunu kullanıyor.

Aksine daha çok gelen içeriği görmeden sövüp kaçar, çünkü milletimiz sorununa hızlı çözüm için nette bulduğu/denk geldiği hazır içeriği görüp hemen uygulamak ister, o yüzden çoğu kimse de sıcak bakmaz böyle bir şeye.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, Baydırman ve gonyalı
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ufak bir öneri. Foruma böyle bir özellik gelirse biraz daha canlanır diye düşünüyorum.
Paylaşımın içeriğini görmekiçin beğeni ve yorum yapmak lâzım. Şu an çoğu forum bunu kullanıyor.
bunu yapan forumlara asla yazmam. böyle iş olmaz olsun : ( rehin mi alıyoruz ?

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve fatihmenteş
v30xy

v30xy

Üye
Canlanma üyeyi zorla kayıt ettirmek ile olmaz. Kaydolacak belki 2-3 kişi aktif olur onun haricinde böyle bir forumun olduğunu bile hatırlamazlar. Böyle gayet iyi bence.

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve fatihmenteş
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Nokia Symbiandan sonra maxicep toparlayamadı nokia zmnları burası cok aktifti bn 2012 de girdim symbian için bişeyler yeni fikirler olusturulsa eski aktif haline glcginden eminm

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve gonyalı
Haluk.

Haluk.

Üye
13 yaşımdayken aşırı aktif takılıyordum çok samimi bi ortam vardı özellikle gereksizler bölümünde ama yavaş yavaş ben farketmeden bir anda hayatımdan çıktı maxicep. Şimdi 20 yaşımdayım maxicepin yokluğu bişey kaybettirmedi belki ama yine de güzel zamanlar geçirmedim diyemem

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Silinen Üye 777448, BLasTeaR, Baydırman ve 2 diğerleri
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ölüyor ama canlanacak!

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
dün hortlatmayı denedim neredeyse 20 konu ile ancak hortlamadı. fişini çekelim artık. hasta ölmüş

• Üzüldüm
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve fatihmenteş
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Günden güne ölüyor diyerek biz öldüreceğiz maxicepi;

Son düzenleme:
  • Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş
Baydırman

Baydırman

Moderator
6 yıldır ölecek anasını satayım ölmüyor işte gidin lan :ehe :gun1:

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı, Silinen Üye 777448 ve fatihmenteş
Baydırman

Baydırman

Moderator
Aynen öyle :D

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş
PALA.

PALA.

Üye
Görüyorsunuz, forum lebalep dolu...
Böyle forum hiç ölür mü ? kapanır mı ?
İşte bunlar bir takım uydurma laflardır.

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Silinen Üye 777448, gonyalı ve fatihmenteş
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
bunu yapan forumlara asla yazmam. böyle iş olmaz olsun : ( rehin mi alıyoruz ?
ben maxicepe linkleri görmek için oturum açın dediği için üye olmuştum şimdi beğenmek için oturum açmak gerekiyor
onunla beğeni şartının ne farkı kaldı?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Beyler maxicep öldü artik siradan bir blog sitesi haline geldi benim blogum bile gunde 250 tik aliyor

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Görüyorsunuz, forum lebalep dolu...
Böyle forum hiç ölür mü ? kapanır mı ?
İşte bunlar bir takım uydurma laflardır.
Forum öldü da helvasını bile yemişek ha.Cem uzana hapis şoku ve hdp kapatılıyor gibi bir başlık bu başlığın.

• Beğenmedim
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Beyler maxicep öldü artik siradan bir blog sitesi haline geldi benim blogum bile gunde 250 tik aliyor
Öldüyse neden burada moderatör olma sevdasına kapıldınız ?
Forum öldü da helvasını bile yemişek ha.Cem uzana hapis şoku ve hdp kapatılıyor gibi bir başlık bu başlığın.
Yanlış sularda geziyorsun, benzetmeye çalıştığın alfabede harf bırakmamış partidir.
Onlar yarın başka isimle yine piyasaya çıkar ama buranın bir marka değeri var :maxicep:
Mesaj birleştirildi:

ben maxicepe linkleri görmek için oturum açın dediği için üye olmuştum şimdi beğenmek için oturum açmak gerekiyor
onunla beğeni şartının ne farkı kaldı?
Maksat çevrimiçi katılımı yükseltmek, bir dönem misafirler üye bile olmadan moderatör onayı ile yorum yapabiliyordu.
Sürekli farklı uygulamalar deneniyor ama bu linkleri görmek için üyelik çoğu forumda var, amaç işte katılımı yükseltiyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
kardeş anladikta bbeğeni sarti kotulen,is bende bu yapilanin beğeni sartindan faeki ne dedim yani bu niye var demedim ikisininde amaci katilim yukseltmek

Üst Alt