Maxicep için PR ve Reklam yapıyoruz!

Genc007

Genc007

Üye
    Konu Sahibi
Bugün tam bir yıl oldu. Bir yıldır Maxicep'i terk ettim. Ama bi sor niye? Maxicep için araştırmalar yaptım. Nasıl daha fazla üye çekebiliriz? Nasıl yeni kan bulabiliriz diye. Sonunda araştırmalarım bitti. Şunu anladım ki diğer forumlara giderek Maxicep'e çekemeyiz kimseyi. Zaten forumların da öldüğünü biliyoruz. Yeni forumlar sözlükler artık. Uzun süre oraları izledim ve buna kanaat getirdim. Maxicep için oralarda reklam yapacağız. Boşa bir uğraş olmayacak bence bu çünkü forum arayan ve maxiceple daha önce karşılaşmayan bir sürü kişi buldum. Ama daha reklam yapmadım. Araştırmalarımın bitmesini bekledim. Dediğim gibi bugün tam bir yıl oldu. Artık hepsini çözdüm bu bir yılda. İsimlerini zikredeceğim sözlükler bilinen yerler. Diğer başlıklarım gibi kapatılmamasını rica ediyorum yönetimden. Madem siz reklam yapmıyorsunuz biz yapıyoruz işte Maxicepin reklamını. İyi niyet göstergesi olarak da link bırakmayacağım zaten reklama ihtiyacı olan yerler değil gayet bilinen yerler. Konumun görünmez konuma alınmamasını tekrar rica ediyorum. Burada maxicep için uğraş veriyoruz.

Şimdi ısıtmaya başlayalım bakalım forumu. İsterseniz beraber yapalım reklamları isterseniz ayrı ayrı. Reklamlara müdehale edemeyecekleri zamanları da biliyorum. İsterseniz o şekilde yapalım. Ama rica ediyorum link vermeyelim ve reklam olduğunu çok belli etmeyelim. O şekilde başlığımızı sol frame denilen naneden kaldırırlar. Şimdi vereceğim sözlüklere kayıt olsun maxicepe yardım etmek isteyenler.

Planımız şudur. İlk olarak normal (maxicep reklamı içermeyen) entryler (mesajlar) yazacağız bu sözlüklere. On tane olması yeterli ve garanti olur yazar olabilmemiz için. Çünkü başta çaylaklık sistemi (üye adaylığı) var. Yektej reklam verirsek bizi asla almazlar oralara. Ben bazılarına kayıt oldum ama reklam startı vermedim. Yazarım yani bazılarında. Siz de yazar olup buraya hangi sözlüklerde yazar olduğunuzu yazabilirsiniz. Nickde de maxicep geçmesin mümkünse anlaşılır. Maxi geçebilir ama isterseniz. Onun anlaşılacağını zannetmem pek. Ama başka nick tabii ki daha güzel olur. Neyse başlıyoruz.

Uludağ Sözlük (10 entry)
Köklü bir sözlük. 10 tane normal mesaj yazmamız gereken sözlük.

Kafa Sözlük (0 entry)
Yeni bir sözlük. Galiba bu direkt yazar yapıyordu.

Alem Sözlük (5 entry)
Yeniden açılan eski bir sözlük. 5 entry yeterlidir.

Kutup Sözlük (5 entry)
Burası direkt başlığımızı kilitleyebilir. Çok önermiyorum. 5 entry yeterliydi sanırım.

Mega Sözlük (?)
Kaç entry ile aldığı belli değil. 10 tane girelim zaten bence hepsine garanti olsun.

Nar Sözlük (5 entry)
Yeniden açılan eski bir sözlük. 5 entry yeterlidir.

Fil Sözlük (5 entry)
Altay sözlük'ün yeni adı olmuş. Kendi başına bir sözlüktü. Akıbetini pek bilemedim ama forum isteyen yazarları vardı.

Zarif Sözlük (0 entry)
Direkt yazar yapan forum. Sözlük denemez pek. Bunu da pek önermiyorum.Bunlara ters manyel de uygulayabiliriz. Siz gelin reklamınızı yapın diye. Ama dediğim gibi çok önermiyorum inci çakması bir yer. Kalitesiz yazarlarla dolu.

Aklıma geldikçe eklerim. Biz de link vermeyelim ki konu ve mesajlarımıza (entry ve başlıklarımıza) zeval gelmesin.

Maxicep sever herkesi bu haklı dava için reklam yapmaya davet ediyorum!

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: Ozan, MAERKEK, sinan yüksel ve 1 kişi daha
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Emmi neden bizden gizli işler çevirdin :( Biz senin başına bir iş geldi sandık. Mesele nedir bilirmisin ? Nedir meselenin aslı ?
Birilerini buraya çekmek değil, buraya geleni kaçırmamak, buradakilere sahip çıkmaktır... İşte meselenin aslı budur (h)

İşini görmek için üye ol, işini gör bir daha da uğrama. Bu değil. Üyelerin burada vakit geçirebileceği aktiviteler bulmak lazımdır.

• Beğen
  • Düşünceli
Tepkiler: gonyalı, MAERKEK ve Genc007
Genc007

Genc007

Üye
    Konu Sahibi
Emmi neden bizden gizli işler çevirdin :( Biz senin başına bir iş geldi sandık. Mesele nedir bilirmisin ? Nedir meselenin aslı ?
Birilerini buraya çekmek değil, buraya geleni kaçırmamak, buradakilere sahip çıkmaktır... İşte meselenin aslı budur (h)

İşini görmek için üye ol, işini gör bir daha da uğrama. Bu değil. Üyelerin burada vakit geçirebileceği aktiviteler bulmak lazımdır.
Soyumuz tükeniyor yeni nesil lazım :gun1:
Mesaj birleştirildi:

Hepsinden hesap aldım 😈
Mesaj birleştirildi:

Pardon bi kutup kalmış

sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
  • Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Ozan @Buğra biz Viyana'yı feth edip gelecez . Buralar size emanet.

sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
belgeadam

belgeadam

Üye
Güzel çalışma vallahi helal olsun.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK