Maxicep günden güne ölüyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hindi gelmiş sonunda , uzun zamandır beklediğimiz hindiye iyi bakın. Gün gelecek @SoulsEagle 'de geri dönecek.

Onu bu bırakın beyler , yeni twknolojiye ayak uyduralım. Haberler getirin karargaha . Paylaşın , videolar çekin. @DarkredBlue61 örnek alın.

@Genc007 emmi hindi yemek helal mi ?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, PALA. ve DarkredBlue61

gonyalı

gonyalı

Üye
Hindi gelmiş sonunda , uzun zamandır beklediğimiz hindiye iyi bakın. Gün gelecek @SoulsEagle 'de geri dönecek.

Onu bu bırakın beyler , yeni twknolojiye ayak uyduralım. Haberler getirin karargaha . Paylaşın , videolar çekin. @DarkredBlue61 örnek alın.

@Genc007 emmi hindi yemek helal mi ?
İmam hatıplıyım ben hindi eti yinir helaldır.

• Kahkaha
Tepkiler: Baydırman, PALA. ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
symbian kullanirken uye olmustum buraya konular canliydi modlar vs havada ucusuyordu sonra iosa gectim forumlarla alakam kalmadi haliyle :) simdi androide donme hatasinda bulundum ve buraya yillar sonra uye oldum tekrardan ama apk sitesi gibi bisey olmus burasi
Ben 5 senedir takip ediyorum. İlk geldiğimde çok daha canlıydı. Ama bu maxicep forum yönetimimden kaynaklı değil bence. DH bile reklam içerikler şikayetler olmazsa bomboş vaziyette.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben 5 senedir takip ediyorum. İlk geldiğimde çok daha canlıydı. Ama bu maxicep forum yönetimimden kaynaklı değil bence. DH bile reklam içerikler şikayetler olmazsa bomboş vaziyette.
İlk geldiğimde bende canlıydım. S40 bölümüne çok çabaladım lakin internet sertifika olayı önümü tıkadı.
Eskisi gibi yeni şeyler sunamıyorum açıkca diyorum. Sunabilsem s40 alanında attığın taş kuş ürkütmez derler.

Android alanında ne yapabiliriz ? Haberler , uygulamalar , oyunlar zaman zaman denediğim olmuştur.

Pc donanım alanında en azından haber olarak daha canlı olmalıyız.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman, PALA. ve gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Forumda İçerik Üreten Yok ki Eskiden Cfw Modlarla Uğraşırdık Hey Gidi Günler :cigara:

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Baydırman, MAERKEK, PALA. ve 1 kişi daha
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Baydırman, MAERKEK ve gonyalı
Baydırman

Baydırman

Moderator
Son düzenleme:
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı, PALA. ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve MAERKEK

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Bence zamanda yolculuk yapalım. 2010-2013 zamanlarındaki foruma gidelim. S40-S60 oyunlarının programlarının dopdolu olduğu, Fifa'nın Java sürümlerinin Sims Mobile'in cirit attığı zamanlara gidelim. Bu arada resim yükleyemiyorum. Nasıl yüklerim?

• Beğen
  • Düşünceli
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bence zamanda yolculuk yapalım. 2010-2013 zamanlarındaki foruma gidelim. S40-S60 oyunlarının programlarının dopdolu olduğu, Fifa'nın Java sürümlerinin Sims Mobile'in cirit attığı zamanlara gidelim. Bu arada resim yükleyemiyorum. Nasıl yüklerim?
Hızlı resim net sitesine yükle . Forum için olan linki kopyala . Buraya link olarak ekle .

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Geçmişi severim de , geçmişi geleceğe nasıl adapte edeceğimi düşünürüm ?

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: Baydırman, Silinen Üye 777448 ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Geçmişi severim de , geçmişi geleceğe nasıl adapte edeceğimi düşünürüm ?
İşte aradığım cevap. Malesef forumdaki arkadaşlar eskiye dönmeye pek bir hevesli. Bence geçmiş geçmişte kalmalı, o zaman özel bir zamandı.
Tekrar o eski zamana dönmenin, şimdilerde hiçbir getirisi olmaz. Dediğin gibi geçmişi geleceğe adapte etmek, yeniliğe o canlılıkla açık olmak lazım.
İnanmazsanız aha dayıya sorun @Genc007

• Beğen
  • Sevdim

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, PALA., MAERKEK ve 1 kişi daha
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
İşte aradığım cevap. Malesef forumdaki arkadaşlar eskiye dönmeye pek bir hevesli. Bence geçmiş geçmişte kalmalı, o zaman özel bir zamandı.
Tekrar o eski zamana dönmenin, şimdilerde hiçbir getirisi olmaz. Dediğin gibi geçmişi geleceğe adapte etmek, yeniliğe o canlılıkla açık olmak lazım.
İnanmazsanız aha dayıya sorun @Genc007
Symbian cihazlar 5 6 sene oncesine kadar kullanilabilirdi ama artık uygulama desteği çok az.

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 777448

Üst Alt