Maxicep forumda şifre ve eposta unutulması

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Maxicep forumda şifre ve eposta unutulması
Merhabalar efendim. Maxicep Forum'da şifreyi unutabiliriz bu çok normal ama epostayı unutunca işin rengi değişiyor. Acaba yapılması kolaysa kullanıcı adı girilince eposta adresinin yarısı sansürlenerek gösterilemez mi? Facebook ve Instagram'da var diye biliyo'm.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
@Ozan

• Sevdim
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bir de konu içi mesaj arama olabilir. :hmmm

Ozan

Ozan

Admin
Merhabalar efendim. Maxicep Forum'da şifreyi unutabiliriz bu çok normal ama epostayı unutunca işin rengi değişiyor. Acaba yapılması kolaysa kullanıcı adı girilince eposta adresinin yarısı sansürlenerek gösterilemez mi? Facebook ve Instagram'da var diye biliyo'm.

Şifremi unuttum sayfasında zaten mail giriyorsunuz kullanıcı adı değil, tam olarak nereyi kastettiniz anlamadım

Bir de konu içi mesaj arama olabilir. :hmmm

Mevcut
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Murat Alper, Silinen Üye 2553318 ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Konu içi arama olduğunu bende bilmiyordum
Bak bunu öğrendiğim iyi oldu

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Şifremi unuttum sayfasında zaten mail giriyorsunuz kullanıcı adı değil, tam olarak nereyi kastettiniz anlamadım

Mevcut
Yani kullanıcı adını girince site bize o kullanıcı adına kayıtlı mail adresimizi ekranda göstersin.

Diğerini öğrendiğim iyi oldu. :oke:

Baydırman

Baydırman

Moderator
Hangi ekranda o kısmını anlayamadım tam ? Giriş ekranı mı ?
E postamızı da unutursak eğer diyor nickimizi yazarak e-postamızın bir kısmını görebilelim diyor hatırlatmak maksadıyla anladığım kadarıyla

Ozan

Ozan

Admin
iyi de zaten profil kontrol panelinizde eposta adresinin tamamını görebiliyorsunuz o kısmını anlamadım ? şifremi unuttum dan bahsediyorsanız o kısmı kullanıcı adı girdirerek de çözebiliriz, mailin gösterilmesi sansürlü de olsa güvenli olmayabilir.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Silinen Üye 2553318 ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
iyi de zaten profil kontrol panelinizde eposta adresinin tamamını görebiliyorsunuz o kısmını anlamadım ? şifremi unuttum dan bahsediyorsanız o kısmı kullanıcı adı girdirerek de çözebiliriz, mailin gösterilmesi sansürlü de olsa güvenli olmayabilir.
İşte tam oradan bahsediyor :)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye

Mevcut
Ben maili unuttum. Neyseki şifremizi unutmadık. Maili değiştirebilmek güzel olurdu.

• Şaşırdım
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet tekrar düşününce güvenli olmayabilir.

Üst Alt