Duyuru Doğrulanmış Profil ikonu Almak


Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Aslında amaç sabıka kaydı doğruluğu değil, daha gerçekçi birer üye olduğunuzu göstermek diyebiliriz. Yoksa SMS ve TC Kimlik doğrulama sistemleri ile de aynı ikonu koyabilirdik ancak şu aşamada topluluğa bir faydası olmayacağından, sadece bu şekilde bir geliştirme düşündük. Sonuçta şu bir gerçek buradaki mail adresinizle üyeliğinizi doğruladıktan sonra sadece aynı mail adresi ile kayıtlı bir facebook hesabından doğrulama alıyorsunuz, yani buraya kayıt olunan mail adresi sizin sosyal profilinizi doğrular nitelikte oluyor. Tabiki işin üçkağıdına kaçtıktan sonra tc doğrulama da getirsek o da geçilebilir :)
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
sinankoca60

sinankoca60

Üye
facebook'taki ve burdaki mail adresinin aynı olması şartı biraz olumsuz olmuş. benim gibi eskiden üye olmuş olanları zorlayacaktır.
 
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
facebook'taki ve burdaki mail adresinin aynı olması şartı biraz olumsuz olmuş. benim gibi eskiden üye olmuş olanları zorlayacaktır.
Forum profilinizdeki mail adresinizi her zaman -doğrulamak kaydıyla- değiştirebilmektesiniz 👌
 
  • Beğen
Tepkiler: sinankoca60 ve Murat Alper
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
:tşk:
 
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Kullandıgım tek sosyal ağ Telegram
Telegram üzerinden API desteği ile alakalı olarak teknik olarak onay desteği veremeyiz ancak ilerleyen zamanlarda talep doğrultusunda twitter, google, linkedin ağ destekleri açmak düşünülebilir.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt