Maxicep.com Cepten Bedava Girme

Sponsorlu Bağlantılar

Cepten bedava maxicep.com a girelim mi ??

• Kullanılan toplam oy
    332

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
tek kötü yanı sms sistemi.. Ama internet sınırsız 8 tl :D

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
UYARI: konuyu dağıtmayalım...

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Konuyu şimdi görmem çok yazık oldu kendi açımdan .

Bütün yorumları tek tek okudum ve bende böyle bir mesaj hazırladım turkcell'e

Türkiyenin cep telefonu forumu ve teknoloji portalı sitesi olarak dalında en iyi olan maxicep.com İnternet sayfasında forumda da konuşulduğu üzere bir fikirde buluşmaya karar verdik . Ortak olarak düşündüğümüz fikir ise maxicep'e ücretsiz olarak erişebilme vede konularda ekli olan dosyaları indirebilmektir . Facebook'ta bunun yapıldığını bildiğimiz için aynı şeyi maxicep.com ve ailesi için de rica ediyoruz . Forumda bu görüşler ve fikir için bir konu açılmış durumda . Konuya http://www.maxicep.com/site-hakkinda/maxicep-com-cepten-bedava-girme-415198.html adresinden ulaşabilirsiniz . Aynı zamanda bir ankette uygulandı / uygulanıyor . Facebook ile kıyaslamayın diye tartışma çıkması üzerine bizimde cevabımız Facebook kendi alanında en iyisidir ve Maxicep te kendi alanında en iyisidir . İkisi farklı dallar vede farklı konular . Sizdende bu şekilde düşünmenizi rica ediyorum . En kısa zamanda bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyoruz tüm maxicep halkı olarak . İyi akşamlar dilerim .

Bunu şimdi yolladım .

Burak

Üye
Konuyu şimdi görmem çok yazık oldu kendi açımdan .

Bütün yorumları tek tek okudum ve bende böyle bir mesaj hazırladım turkcell'e

Türkiyenin cep telefonu forumu ve teknoloji portalı sitesi olarak dalında en iyi olan maxicep.com İnternet sayfasında forumda da konuşulduğu üzere bir fikirde buluşmaya karar verdik . Ortak olarak düşündüğümüz fikir ise maxicep'e ücretsiz olarak erişebilme vede konularda ekli olan dosyaları indirebilmektir . Facebook'ta bunun yapıldığını bildiğimiz için aynı şeyi maxicep.com ve ailesi için de rica ediyoruz . Forumda bu görüşler ve fikir için bir konu açılmış durumda . Konuya http://www.maxicep.com/site-hakkinda/maxicep-com-cepten-bedava-girme-415198.html adresinden ulaşabilirsiniz . Aynı zamanda bir ankette uygulandı / uygulanıyor . Facebook ile kıyaslamayın diye tartışma çıkması üzerine bizimde cevabımız Facebook kendi alanında en iyisidir ve Maxicep te kendi alanında en iyisidir . İkisi farklı dallar vede farklı konular . Sizdende bu şekilde düşünmenizi rica ediyorum . En kısa zamanda bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyoruz tüm maxicep halkı olarak . İyi akşamlar dilerim .

Bunu şimdi yolladım .

güzel yazmıssın. cevap geldiğinde bizimle paylasırsan güzel olur :)

buroplus

buroplus

Üye
Merak Ettimde ankette "Olmasın" cevabını veren 3 kişi kim?somuru:

Necmati

Necmati

Üye
ha gayret ikna olacaklar :)

zaza

zaza

Üye
benim için bir fark yok sonuçta time net paketim var :ehe

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Mail gelmiş .
Şöyle yazıyor .

Sayın Türedi,
Olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi kendimizi geliştirme fırsatı olarak görüyoruz.

Projenizi linkini kullanarak başvuru formu ile tarafımıza iletebilirsiniz.

Görüş ve önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş.
Deniz AYHAN

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
    Konu Sahibi
ne kadar çok başvuru olursa o kadar iyi olur...

size gelen cevapda güzel..

Necmati

Necmati

Üye
bunları yumuşayacağı yok..

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Bunların Ağzını Burnunu Dağıtmak Gerek :D

Burak

Üye
taam turkcelli basmaya gidiyoz. sopa,demir cubuklar ne bulursanız yanınıza alın :)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Özellikle Levye :aha:

Ben Mail Attım Hattımda Olan Bir Sorun İçin :S Kaç Gündür Cevap Bekliyorum Ne Aradılar Ne de Mail Attılar :S

Burak

Üye
cam çerceve bırakmam yaparsak eğer öle bişey :cool

:ehe :ehe :ehe

zaza

zaza

Üye
öyel kolaymı çevik kuvvet gelir sizi alır önce topluca ifadenizi alırlar sonra tek tek sizi sorguda yapmadığınız olaylara inandırıp kabul ettirirler hasar gören eşyaların parasını bölüştürüp gerekli gördüklerini( ele başlarını) mahkemeye sevkedirler diğerlerini bir iki gece nezarette tutar borçlu salıverirler:ehe

kaş yapayım derken göz çıkarmak böyle bişidir:naughty:

Üst Alt