Max 700 Tl Ye Android Telefon Önerisi

• 22 Eylül 2013
  • 2053 Okunma
  • 22 Cevap

1. Evet başlıkta söylediğim gibi max. 700 TL ye android telefon alıcam Avea intouch vardı hard brick oldu ve çöp. anlıycanız

Aklımda General Mobile Discovery var alcağım telefonun oyun performansının iyi olmasını istiyorum .

Yazan: tory1tory
    Buğra bunu beğendi.
  2. Kendiniz zaten söylemişsiniz o fiyata gmd :spr

3. Oyun performansi istiyorsan kesinlikle gm discovery

Buğra bunu beğendi.
  4. Asphalt 8 - real racing 3 - nova 3 - modern combat 4 - dead trigger gibi oyunları kasmadan oynatırmı acaba ?
    @Buğra

Buğra bunu beğendi.
  5. Dediğiniz tüm oyunları oynadım şuan fifa14 asphalt 8 modern combat 4 nba 2k13 gibi kaliteli oyunlar yüklü ve hiç sorun olmadan oynuyorum

6. @Buğra Beni bu yorumunla çok mutlu ettiniz Kurban bayramı geçer geçmez inşallah telefona kavuşağım :)
    Sabırsızlanıyorum :D

Buğra bunu beğendi.
  7. Şimdiden hayırlı olsun memnun kalacaginiza eminim bu fiyata böyle telefon kolay kolay gelmez :)

8. Evet gerçekten fiyat performans kralı bir telefon ayrıca bu telefonun gpu sunun markası ne tegra felan oluyor ya ?

Buğra bunu beğendi.
  9. PowerVR sgx 544mp
    S4deki gpu modelinin aynısı ama tek fark bizimki tek çekirdekli s4de ki 3 çekirdekli
    Bu gpu iPhone larda kullanılan gpu o sebeple oyunlarda diğer gpu modellerine göre daha uyumlu olabiliyor

10. Hmm verdiğin bilgiler için teşekkürler buğra bey

Buğra bunu beğendi.
  11. Rica ederim telefonu aldıktan sonra bir sorununuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz :spr

12. Tamam :) :polis::spr:yavrum:

Buğra bunu beğendi.
  13. acıba 520 verip temiziyle takaslasam ne kdar isterler .d

14. Hocam ben 2 cekirdekli diye biliyorum. Sdn incelemesinde oyle duymustum...

Buğra bunu beğendi.
  15. orasi biraz karışık şimdi mp multi anlamında çift islemcili ama tek çekirdekli olması lazım.

Secret26 bunu beğendi.
  16. Arastirmak lazim onu bi

17. Tek çekirdekte çoklu işlem birimi seklinde olmasi lazım.

18. 500 civarı atrix var dediğin oyunları bende oynadım :)

Secret26 bunu beğendi.
  19. Bugra hafiza kartin hangisi?:)

Buğra bunu beğendi.
  20. sandisk class 10 16gb :)

Kerim. bunu beğendi.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 15:35