Öneri Max 700 Tl Ye Android Telefon Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
Max 700 Tl Ye Android Telefon Önerisi
Evet başlıkta söylediğim gibi max. 700 TL ye android telefon alıcam Avea intouch vardı hard brick oldu ve çöp. anlıycanız

Aklımda General Mobile Discovery var alcağım telefonun oyun performansının iyi olmasını istiyorum .

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Kendiniz zaten söylemişsiniz o fiyata gmd :spr

Peocawe

Peocawe

Üye
Oyun performansi istiyorsan kesinlikle gm discovery

• Beğen
tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt 8 - real racing 3 - nova 3 - modern combat 4 - dead trigger gibi oyunları kasmadan oynatırmı acaba ?
@Buğra

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Dediğiniz tüm oyunları oynadım şuan fifa14 asphalt 8 modern combat 4 nba 2k13 gibi kaliteli oyunlar yüklü ve hiç sorun olmadan oynuyorum

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
Dediğiniz tüm oyunları oynadım şuan fifa14 asphalt 8 modern combat 4 nba 2k13 gibi kaliteli oyunlar yüklü ve hiç sorun olmadan oynuyorum
@Buğra Beni bu yorumunla çok mutlu ettiniz Kurban bayramı geçer geçmez inşallah telefona kavuşağım :)
Sabırsızlanıyorum :D

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Şimdiden hayırlı olsun memnun kalacaginiza eminim bu fiyata böyle telefon kolay kolay gelmez :)

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
Şimdiden hayırlı olsun memnun kalacaginiza eminim bu fiyata böyle telefon kolay kolay gelmez :)
Evet gerçekten fiyat performans kralı bir telefon ayrıca bu telefonun gpu sunun markası ne tegra felan oluyor ya ?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
PowerVR sgx 544mp
S4deki gpu modelinin aynısı ama tek fark bizimki tek çekirdekli s4de ki 3 çekirdekli
Bu gpu iPhone larda kullanılan gpu o sebeple oyunlarda diğer gpu modellerine göre daha uyumlu olabiliyor

tory1tory

tory1tory

Üye
    Konu Sahibi
PowerVR sgx 544mp
S4deki gpu modelinin aynısı ama tek fark bizimki tek çekirdekli s4de ki 3 çekirdekli
Bu gpu iPhone larda kullanılan gpu o sebeple oyunlarda diğer gpu modellerine göre daha uyumlu olabiliyor
Hmm verdiğin bilgiler için teşekkürler buğra bey

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Rica ederim telefonu aldıktan sonra bir sorununuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz :spr

Peocawe

Peocawe

Üye
PowerVR sgx 544mp

Hocam ben 2 cekirdekli diye biliyorum. Sdn incelemesinde oyle duymustum...

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
  • Beğen
Tepkiler: Secret26
big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Tek çekirdekte çoklu işlem birimi seklinde olmasi lazım.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
500 civarı atrix var dediğin oyunları bende oynadım :)

• Beğen
Tepkiler: Secret26
Kerim.

Kerim.

Üye
  • Beğen