Yardım Max. 450 Tl Tablet Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
kullanan biri yokmu acaba
tablette kasmalar oluyormu oyunlarda filan tablet stabil çalışıyormu asus memopad hd7'gözüm pek tutmadı önerilerinizi bekliyorum@L-LumieRe
Bende herhangi bir oyunlarda kasma olmadı.Dediğim gibi touchwiz arayüzünde bazen kasmalar oluyor fakat oyunlarda hiç yaşamadım.Ekran olarak çok kaliteli asus ekranınk bilmiyorum fakat ben tab3 7.0 kullanmaktayım tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: mısto61

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iyi seçim

• Beğen
Tepkiler: mısto61
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
bütçe 650 tl ye çıkarabilirsen NEXUS 7 2013 mü 2014 mü yeni çıktı şuan 7 inçlerin en hızlısı ve anında güncelleme google desteği

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
bu arada konu başlığı 350 tl olmuş ???

NEXUS

NEXUS

Üye
Arkadaşlar tablet alcaz max.450 tl bütçem var
1 gb ram olsun önerileriniz nelerdir aklımda bu:
var
Samsung Galaxy Tab 3 8 GB 7'' Kullanan Birisiyim o fiyata güzel bir tablet ve gayet güzel , ama yükleme yaptıkça yavaşlıyor , bu yüzden maksimum 5-6 oyun yükle :oke:

NEXUS

NEXUS

Üye
bütçe 650 tl ye çıkarabilirsen NEXUS 7 2013 mü 2014 mü yeni çıktı şuan 7 inçlerin en hızlısı ve anında güncelleme google desteği
bütçeyi arttırabilirsen tabikide nexus 7 en iyi tablet seçimin olur :oke: 2014 de hızlı 2013'de ama 2014'ü almanı tavsiye ederim :oke:

sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
tamam 450 tl daha da aşamam zaten asus memopad 7 alcam başka öneriniz varmiyokmu konunun kapatılmasını istiycem