Tavsiye Mat Jelatin Görüntüyü Öldürüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Al bendende o kadar, bende mat kullanıyorum ama konunun bu kadar ciddiye alındığını bu konu başlığı açılana kadar hiç düşünmemiştim doğrusu ... Acaba çıkartıp bir baksam mı ki, al bakalım içime kurt düştü şimdi :allalla:
:kıskıs: o kurt daha da çıkmaz emin ol :gul:

• Beğen
Tepkiler: nefertiti_ali

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Al bendende o kadar, bende mat kullanıyorum ama konunun bu kadar ciddiye alındığını bu konu başlığı açılana kadar hiç düşünmemiştim doğrusu ... Acaba çıkartıp bir baksam mı ki, al bakalım içime kurt düştü şimdi :allalla:
Abi geçenlerde Özgür'ün yanına uğramıştım, o şeffaf ekran koruyucu kullanıyor. Yan yana tuttuğumuzda Özgür'ün kullandığı ekran koruyucu gayet canlı bir görüntü sunuyor. Tabi benim ekran koruyucu mat fakat gördük ki renk tonlarında ve ekran görüntü kalitesinde çok az bir fark var. Sökme bence. :oke:

.caner.

.caner.

Üye
Bence en iyisi mat jelatin. Telefon kilitli iken çok iyi görünüyor. Güneşte ise parlamiyor :D

serinaga

serinaga

Üye
:kıskıs: o kurt daha da çıkmaz emin ol :gul:

Wallaha aynen şu araba reklamındaki "mı acabaaaa" diyen KURT var ya çıkmıyo namussuz :ah
Abi geçenlerde Özgür'ün yanına uğramıştım, o şeffaf ekran koruyucu kullanıyor. Yan yana tuttuğumuzda Özgür'ün kullandığı ekran koruyucu gayet canlı bir görüntü sunuyor. Tabi benim ekran koruyucu mat fakat gördük ki renk tonlarında ve ekran görüntü kalitesinde çok az bir fark var. Sökme bence. :oke:

Sökmeyeceğim şimdilik Gökçen, kovdum o kurdu :biggrin:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:hmmm :allalla: :no:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Pazarlıklar bittiyse de bitmediyse de daha yaralı konularda buluşmak uzere:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt