Tavsiye Mat Jelatin Görüntüyü Öldürüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Mat Jelatin Görüntüyü Öldürüyor
Telefonu aldığımdan beri mat jelatin kullanıyordum. Sonunda mat jelatini çıkartıp normal jelatin taktırdım. Boşu boşuna bu güne kadar mat kullanmışım. Görüntüyü %50 bozuyormuş. Parmak izi olacak diye endişe etmeyin ekran keyfinizi öldürmeyin.

• Beğen
Tepkiler: ON9

fk555897

fk555897

Üye
Ben 4S kulllanırken böyle bir hataya düşmüştüm. Ekran görüntüsünün S3 mini'den bile kötü göründüğünü fark edince jelatini çıkarmıştım.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
mat jelatin derken tam oalrak nasıl anlyıorsunuz ben almıştım nokia bayisinden hiç sormadım şuan sorunda yaşamıyorum ancak mat mı degilmi merak ediyorum siz normal jelatini nerden temen ettiniz acaba bu arada mat dediğiniz ucuz olanmı yoksa pahalı olan mı

q0nzalez

q0nzalez

Üye
jelatinin mat bi yapısı var ucuz pahalı farkı yok. Ben her zaman normal alıyorum parmak izi kalırsa kalsın mat gibi bozmaktansa parmak izleriyle uğraşırım :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
jelatinin mat bi yapısı var ucuz pahalı farkı yok. Ben her zaman normal alıyorum parmak izi kalırsa kalsın mat gibi bozmaktansa parmak izleriyle uğraşırım :D
bende parmak izi kalıyorda sadece merak ettim neyse sorun yok zaten bende

ferit.61

ferit.61

Üye
Mat jelatinin tek artısı sadece parmak izi bırakmıyor ve kolay leke tutmuyor.
Ama gerçekten görüntüyü bozuyor, ekranın netliği ve verdiği güzelliği %40 düşürüyor.

O yüzden en iyisi parlak jelatin.

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
en iyisi jelatinsiz :d

• Beğen
Tepkiler: .caner.
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Mat ekran koruyucular görüntüyü %30 bozuyor.

luckysleven

luckysleven

Üye
matta açık renkler gökkuşağı gibi oluyor iğrenç ..

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
benim mat jelatin ekranı ıslak gibi gösteriyordu. sanki ekran komple nokta nokta su zerreleriyle kaplıymış gibi görünüyordu. uzun süre mat jelatinli kullanıp jelatini çıkardıktan sonra ekranın bu kadar güzel olmasına çok şaşırdım. işin entersanı benim şimdiki şeffaf jelatinde parmak lekesi de oluşmuyor. mat jelatine 10 lira vermiştim, şimdikini ise 5 liraya aldım.

• Beğen
4MaGuS

4MaGuS

Üye
benim mat jelatin ekranı ıslak gibi gösteriyordu. sanki ekran komple nokta nokta su zerreleriyle kaplıymış gibi görünüyordu. uzun süre mat jelatinli kullanıp jelatini çıkardıktan sonra ekranın bu kadar güzel olmasına çok şaşırdım. işin entersanı benim şimdiki şeffaf jelatinde parmak lekesi de oluşmuyor. mat jelatine 10 lira vermiştim, şimdikini ise 5 liraya aldım.
5tl mi ben 20tl verdim jelatine ya niye o kadar ucuz orda nerden aldınız ki siz

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
5tl mi ben 20tl verdim jelatine ya niye o kadar ucuz orda nerden aldınız ki siz

burda telefon aksesuarları satan bir yerden aldım. geniş ürün yelpazeli bir yer ve hem parakende hem de toptan satış yapıyor sanırım. belki ondan böyle ekonomiktir.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
burda telefon aksesuarları satan bir yerden aldım. geniş ürün yelpazeli bir yer ve hem parakende hem de toptan satış yapıyor sanırım. belki ondan böyle ekonomiktir.
neyse olan oldu bir kere verdim ben de nokia bayisinden aldım bir şey olursa gider değiştiririm hatta adam tanıyor artık beni kaç defa gittim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ben hayatımda ilk kez ekran filmi kullanıyorum. Ultra şeffaf var ve çok memnunum. Varlığıyla yokluğu bir.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve Esendağlı
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Aynen öyle mat görüntü kalitesinin çok bozuyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
%50 ve 40 çok yüksek oranlardır, adamda göz filan bırakmadığı gibi birde cihazdan soğutur. :) Ayrıca en kaliteli (mat) ekran koruyucular bile, görüntüyü %15+ flulaştırır.

• Beğen
Tepkiler: ferit.61
ferit.61

ferit.61

Üye
Abi tekrar test ettim, % 35 :)

İşin şakası da, herkesin fikri farklıdır ama mat kullanılmaz..

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ben mat ekran koruyucu kullanıyorum. :islik:

Son düzenleme:
  • Beğen
serinaga

serinaga

Üye
Ben mat ekran koruyucu kullanılıyorum. :islik:

Al bendende o kadar, bende mat kullanıyorum ama konunun bu kadar ciddiye alındığını bu konu başlığı açılana kadar hiç düşünmemiştim doğrusu ... Acaba çıkartıp bir baksam mı ki, al bakalım içime kurt düştü şimdi :allalla:

• Beğen
Tepkiler: nefertiti_ali ve OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt