[MAGP] [Anlatım] Başka Romları Kendi Cihazınıza Nasıl Portlarsınız

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Yine aynı şeye dönüyoruz :) ben bu kavramları bilemem atrixi nasıl unlpck ederim de gözüm kapalı yapiyim ama bilmediğim telefona atıp tutmak isremiyorum google amca en yakın arkadaşın olur bu durumlarda :)

canavar195

Üye
kardeş updater script içinde set-perm yok benim taban romda ama portta var nasıl olacak?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Porttakini ekle

canavar195

Üye
tmm sağol

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
bişey değil

ortak42

ortak42

Üye
s3mini'ye geliştiriciler tarafından verilen cm12 romu ace2 için portlayabilirmiyim?
s3mini 5.0.1 cm12
ace2 4.4.4 kitkat cm11
NOT:iki romda novafusion ekibi tarafından verildi..

Anil-D

Anil-D

Üye
bunla s4 9500 note 4 romu olan 9505 portlanirmi ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz özelliklerinin benzer olması ve iki romun aynı android sürümünde olması gerekiyor

Anil-D

Anil-D

Üye
o snap ben exynoss olmazmi

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Hayır

baleria

Üye
kolay gelsin üstat bu anlattığın konuda esinlenip şöyle birşey yapmak istiyorum s5 mini tabam romunu s4 mini taban romuna uyarlamak istiyorum sence bu mümkün olurmu ?
birde bahsettiğin bazı dosyalar permissions bölümünde yok aklıma takılan başka bişey priv-app klasörünü port romdan tabam roma kopyalamak gerekmiyormu.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Kardes ben Galaxy S6 romunu Galaxy S5 G900H cihazima portlamak istiyorum bu yontemle sorunsuz calisirmi?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Konunda denen şartları sağlarsa evet

H0lligan

Üye
aroma yı normal olarak portlayabilirmiyiz ?

sıkıntı çıkarmı ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Deneme yanilma

H0lligan

Üye
ama buda fazla uğraştıracak ya of başka yerlerde de eksik var :ah :tşk:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

H0lligan

Üye
installation aborted :D :ehe süperim :alkis

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
olabilir böyle şeyler :D

esqin44

Üye
merhaba arkadaslar.ben huawei g700-u20 kullaniyorum.bende iki tane rom var.biri color os.digeri miui 8.miui 8 romda her sey guzel bir tek hoparlor sesi cok karisik cikiyor.sesi yankili veriyor hoparlore.color os romdaki ses guzel.diyeceyim su.color osdaki sesi veya ses effektini,ses dosyalarini miui roma nasil aktara bilirim.aslinda aktara biliyorum..sadece sese effekt veren dosyalarin hangi klasorde oldugunu bulamiyorum.her iki romda kitkat romdur.cipset mtk 6589.data/nvram klasorundeki dosyalari degisdim .bir fayda olmadi.sadece ses artdi.ama effect ayni.dolpy,max audio ,viber tumunu denedim.faydasi olmadi.bilien arkadaslar lutfen yardim edin.

Üst Alt