MagicKey ile N95'de multimedia tuşlarını oyun tuşları olarak kullanın!

Sponsorlu Bağlantılar

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
MagicKey ile N95'de multimedia tuşlarını oyun tuşları olarak kullanın!
evet arkadaşlar magickey adlı bu programla n95'inizde multimedia tuşlarını oyun tuşları olarak kullanabileceksiniz.programla oyunlara özel profiller atayarak mesela emülatör için play tuşunu 1 olarak ayarlayarak sonrasındada emülatör programındada a tuşunu 1 olarak ayarladıktan sonra play tuşunu aterilerdeki a gibi tuşu olarak kullanabileceksiniz
tabi bu program sadece n95 için diil eğer n73 n80 gibi telefonlardada bir tuşu başka bir tuş göreviyle kullanmak isteyen varsa programla bunuda yapabilir.

emeğe saygı yorumlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: burak1000, cptalperen, emelli ve 9 diğerleri

akon94

Üye
neye yariyo bu program?

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
yukarda yazanları hiç mi okumadın

hasan_sevim16

Üye
kardeş emeğine sağlık çook güzel pro bulmuşsun ama bir de nasıl kullanıldığını öğretirmisin resimli anlatım yokmu yada video gibi bir şeyler. bu benim aradığım proydu ama kullanmasını bilmiyorum

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
  1. şimdi programda iki tab var sağ taraftaki hangi programa hangi tuş takımı sağ taraftakindeyse tuş takımı tanımlamaları
  2. sağ tarafa geçip tuş takımı tanımlıcaz önce menüden add diyip ekliyoz
  3. sonra ona tıklayıp içinden click to add *** pair 'e tıklıyoz burda iki kutucuk oluyo orda bizden tuşların kodunu istio bunu ezbere bilemiceğimiz için kutucuğa tıklıyoruz bişi yazmadan
  4. önümüze bi arama kutusu çıkıyo burdan örneğin play tuşu için play yazıyoruz play tuşunu buluyo arama kutusunda onu seçiyoruz program otomatikmen arama kutusundan bulup seçtiğimiz play'in kodunu getiriyo ilk kutucuğa
  5. 2.sindede aynısını yapıp play tuşu yerine sayılardan birisini belirterek play tuşuna basıldığında o sayı tuşuna basılmış gibi olmasını sağlıyoruz.
  6. sonrasında programlar menüsünden herhangi bi programı seçip o program açıldığında bu tuş takımının aktif olması için tuş takımı tanımlamalarından birini seçiyoruz
:oke::oke:yapamassanız burdan bide video eklerim:bilmem::sn::oke:

mukamukamuka

mukamukamuka

Üye
arkadaşım bende n95 war game boy advance emulatorunde olmuo bu tuşlar,ayrıca teldeki multimedya tuşları oradaki listede ne olarak geçio...yardım lütfen...

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
aramak için kutucuğa yazı yazmak yerine bir kere tıklıyoruz
4. adım : önümüze bi arama kutusu çıkıyo burdan örneğin play tuşu için play yazıyoruz play tuşunu buluyo arama kutusunda onu seçiyoruz program otomatikmen arama kutusundan bulup seçtiğimiz play'in kodunu getiriyo ilk kutucuğa

maliakg

maliakg

Üye
teşekkürler

memohayt

memohayt

Üye
paylaşım için sağol

yusuf3gp

yusuf3gp

Üye
arkadaşım paylaşım için sağol ama çalışmıyo.. herşey sorunsuz ilerliyo ama sonuç vermiyo yani tuşlar yine aynı şekilde kalıyo. bi değişiklik yok

jatvalca

jatvalca

Üye
real footbal da çok işe yarar teşekkürler kardeşim

mehmetpolat_2

Üye
arkadaşalr kurcalamayuın ben uğeraştım hem çalışlmadı hemde müzik tuşalrı işe yaramaz oldu

serkan_kup

serkan_kup

Üye
kardeş işte artık rotetme + magickey muhteşem ikili olacak oyunlar dahada zevkli
varol kerdeşm

serkan_kup

serkan_kup

Üye
mesela dio arkadaşım kalem işaretli olan tuşumuzun adı orda ne die geçiyor

yusuf3gp

yusuf3gp

Üye
arkadaşım konuya hakim ol lütfen sorular yanıtsız, denedik çalışmadı eğer yanlış yaptığımız bişey varsa söyle düzeltip tekrar deneyelim

aswerth

aswerth

Üye
çalışıyor..benim müzik sesini artırma tusum bozuldu.multimedya tuslarından durdurmayı ona atadım.fakat diğer tuşların ne olarak geçtiğini hala bende bilmiyorum... işaretleme tusuna nasıl atayazağız???

ozi44

Üye
n gage oyunları ıcın yapabılırmıyız ındırdım hersı yaptım ama olmadı

--------------- Ekleme ---------------

play tusu hıc calısmıyor artıkk:@

--------------- Ekleme ---------------

ya hangı program ıcın o ts takımını kullanacagımızı nasıl secıyoruz

masculen

Üye
sertifika hatası veriyor

sagoo89

sagoo89

Üye
peki bu nu menü içinde kullanabilirmiyiz .mesela benim joystick ne zamandır bozuk , menüyü kullanabilmek için joystick yerine 2,4,6,8 tuşlarına devredebilirmiyiz :)

ATESKAN

ATESKAN

Üye
Teşekürler

Üst Alt