MagicKey ile N95'de multimedia tuşlarını oyun tuşları olarak kullanın!

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
~emeğe saygı sağol

ramazan12345

ramazan12345

Kapalı Hesap
teşekkürler şimdi psp gibi olcak:oke:

fastclick

Üye
Haftalardır böle birşey arıyordum... Tam ümidi kestimki tesadüfe bak :)

Ellerine kollarına sağlık..

mcnpl4

mcnpl4

Üye
yandaşlar:::
sol fonk. tuşu 164 \ sağ fonk. tuşu 165 \ yes 196 \ no 197 \kalem 18 \ c 1 \ses+162 \ses-163 \orta tuş (ok) 167 \ foto tuşu 226 \0 tuşu 48 \1 tuşu 49 \2 tuşu 50 \3 tuşu 51\ 52,53,54...\ 9 tuşu 57 \joistik sol 14 \ joistik sağ 15\j. ileri 16 \ j. geri 17 \ * (yıldız) 42 \ kare 127

uygulanış

magickey i aç , sağa geç , default keymap , click to add pair , ilk çıkan iki boşluku menüde ortaya bas(seç i kullanma,daima joistik ok u kullan) , none a ok de , çıkan menüde ilk boşluğa yeni tuşun kodu 2. ye normal yerindeki tuşun kodu , bu sefer sol seç i kullanarak ok de, değiştirceğin farklı tuşlar için aynı yolu yap yani click to add diyip yeni tuşu oluştur
ör; 1. boşluk 162 - 2. boşluğa 14 veya soladönmeye yarayan sayı tuşunun kodunu yaz ses arttırma tuşu sola dönmeye yarasın. ben n73 de kullanıyom sizde deneyin. (alıntı değildir, ben kendim çözdüm,n95 multimedia tuşlarınada bakcam)

angel2

Üye
harika bir paylaşım n95 n95 8gb yani kısaca yanda multimedya tuşu olan teller yaşadı ben yaptım harika oldu tel oldu şimdi game boy advence süper bişey yapamayan beceremiyen dostlarım için buyrun bir link size baka baka yapın :) aynısını yapın görün bak olacaktır

--------------- Ekleme ---------------

link unutmusum özür dilerim buyrun

oguziverson

oguziverson

Üye
arkdaşlar şey sorcaktım bn n73 için kullanıorum bu proyu çok da memnunum ama kulaklık tuşlarını bulamadım listede onları bulabilen varsa çok makbul geçer kulaklık tuşlarıyla oynasak çok güzel olur konsol gibi bişey

kezban yenge

kezban yenge

Üye
paylaşım için saol

bozodaglarda

Üye
Tam olarak uygulunamamaış sanırım...

deve

deve

Üye
Tuşların kodları ve İsimleri

* - 42

# - 127

tasto funzione sinistro - 164

tasto funzione destro - 165

verde - 196

rosso - 197

matita - 18

C(cancella) - 1

Menù - 180

Carosello(per chi lo ha) - 186

Galleria - 230

Volume + - 162

Volume - - 163

Camera (focus) - 226

Camera (scatta) - 227

Bunlar bazı tuşların kodları

rotasizkaptan9

Üye
emeklerine teşekür arkadaşım.

omer1230

omer1230

Üye
çok karışık bi program bunun yerine Ajoy programını kullanıyorum ben herkese tavsiye ederim

USAForever

USAForever

Üye
n73 te kullanmayı deneyeceğim , teşekkürler..

habbuj

habbuj

Üye
güzel programa benziyoo ama n95 im yok:kop:

mıttık

Üye
bişey sorcam bu programı 5800 da n-gage oyunlarını tuşlar yardımıyla oynamak için kullanabilirmiyiz??

cptalperen

cptalperen

Üye
eyvallah

darkblademaster

darkblademaster

Üye
çok saol :)

nfsnihat

nfsnihat

Üye
eline sağlık arkadaşım. ama ben ne yaptıysam beceremedim. Crash Nitro Kart 3D oyununu medya tuşlarıyla yatay ekranda oynayamıyorum. videodakilerin aynısını yaptım ama oyunda medya tuşlarına bastığımda müzik çalıyor :vur:vur:vur:vur

Edit: program istediği zaman çalışıyor :)

bir kere çalışsa 10 kere çalışmıyor. telefonu resetliyor. ama çalıştığı zamanlarda fonksiyonel... hakkını yemememek lazım.

berkkaralar

Üye
çok teşekkürler

nfsnihat

nfsnihat

Üye
Çözümü kendim aradım kendim buldum :)

Arkadaşlar hangi tuş hangi tuşun kodu diye aramayın boşuna. Size kolay yoldan tuşların kodlarını bulmayı anlatacağım;

Öncelikle arkadaşın gösterdiği gibi gerekli adımları yapıyoruz,
İstediğimiz tuşu maplemeden önce YES tuşuna basıyoruz ve kod yeri 999 oluyor. Sonrasında istediğimiz tuşa basıyoruz. Kodu otomatik olarak çıkıyor. Maps to bölümünde de aynı işlemi yapıyoruz. Kolay gelsin.

USAForever

USAForever

Üye
çok teşekkürler

Üst Alt