Tavsiye Mağazaya gelmesini istediğiniz oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
Mağazaya gelmesini istediğiniz oyunlar
Evet arkadaşlar henüz ergenlik döneminde olan bir sistememiz var sağı solu hiç belli olmayan heran herşey yapabilen veyahutta yapmıyan... Biz kullanıcılar herne sebebten olursa artık kımı bir hata yapmış lumıa almış kimisi ise vazgeçemıyor fakat sistemde olmasını istediğimiz şeyleri bir nebze baskı bir nebze sıkıştırma ile app lerin geliştiricilere hızlandırma amaçlı bu konu üzerinden mail yağmuruna tutabiliriz ben uygulamaları yazıcam ve mail adreslerini atıcağımız maili. wpli olmanıza gerek yok copy paste yaparak bize yardımcı olabilirsiniz
Destek olan arkadaşlsrımızı canı gönülden kutluyorum

*♡*

benim aklıma gelenler bunlar ben yolluyorum sizlerinde istediği appler olursa soyleyin atalım herkes hepsine gondersın 10 sn. konuya eklıyeceğim gelenleri ise konumuza eklerız hoş olur :D

Mailimiz
Dear your Windows Phone application developers, we expect you to bring the family in curiosity and developing a family of hundreds of thousands of applications that are waiting for you to UserA Windows Phone us Do not worry, we expect you within a short period of the response and the app will annoy you until * ♡ *

dead trigger
Dücane arkadaşımıza Gelen mail
Su an oyunlarimizi Windows Phone platformuna getirmek için bir planimiz yoktur. Ancak bu gelecekte değişebilir. Oyunlarimizi bu platforma gelistirmek istedigimizde ilk elden, yani sosyal ağlarimizdan haberdar olacaksiniz .
Saygılarımızla

[email protected]

opera max veri yoneticisi

[email protected]
Clans of clans

[email protected]

retrica

[email protected]

Total domunation

[email protected]

GLU oyunları ozellikler çok kaliteliler
Glu mobil

Bize yazdığınız için teşekkür ederiz . Mesajiniz bize ulasti. Kisacasi cok mesgul oldugumuzdan size geri dönüs süremiz tam belli degil. Ancak destek Ekibimizin bir üyesi 5 iş günü içinde sizinle irtibata geçecektir .

Mesajiniz icin tekrar tesekkür ederiz.

[email protected]

Kabam

[email protected]

pufin tarayıcı

[email protected]

tango

[email protected]

Peakgames facebook oyunları okeyfilan

[email protected]

wattap binlerce kitap okumalık :D

[email protected]

elex inc (legen onlıne felan)

[email protected]

new star footbal

[email protected]

top eleven

[email protected]

ezan vakti süper gelmeli

[email protected]

thinder (wechat tarzı )

[email protected]

Son düzenleme:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Mailimiz
Dear your Windows Phone application developers, we expect you to bring the family in curiosity and developing a family of hundreds of thousands of applications that are waiting for you to UserA Windows Phone us Do not worry, we expect you within a short period of the response and the app will annoy you until * ♡ *

Clans of clans

Geliştiricilere böyle bir mail atarsanız, asla cevap alamazsınız :tebessüm:
Google translate çevirisiyle mail mi olur ya :dayak:

• Beğen
Tepkiler: emz, csll, Murat Alper ve 5 diğerleri
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
atmamaktan iyidir buradaki asıl amaç ne isteiğdimiz ve çoğunluk oluştutrarak baskı uygulamak daha iyisini yapabilirsiniz özgür bey bende konuya eklıyebılırım
bu arada ms nin çeviri uygulaması copy yapamadım bi turlu bende googleye muhtaç kaldım

ihsan.snmz

Üye
Oyun değil de uygulama var thinder tango retrica daha işlevsel Facebook chrome yani anroid teşefonlarda görünce üzülüyorum neden bende yok diye

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
google uygulamarına atamayuz getırmıolar retrica tango var konuda yolla mailini diğer istediklerını eklıyorum konuya

Emre

Üye
Dead Trigger 2, Youtube, Chrome, Gmail,
Opera Mobile V24

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi

Emre

Üye
Bu Konu Açılmıştı Diye Biliyorum Cancazım....

dücane

dücane

Üye
Dead trigger ve tango olsa keske, iki yildan fazla bir ümitle bekliyorum iste tango yu ama nafile

MaxipmaN

Üye
dalton the awesome

Emre

Üye
Dışardan Uygulama Yüklense Bunlara Gerek Kalmazdı Bluestacks...
dalton the awesome
1 Sürüm:

2 Sürüm:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Dışardan Uygulama Yüklense Bunlara Gerek Kalmazdı Bluestacks...

1 Sürüm:

2 Sürüm:

eyvah android bölümünde sandım kendimi :D,ama laptopta denerim ben de :naughty:

dücane

dücane

Üye
Tango ya bir email cektim, ingilizcemin yettigi kadar oldu... ama yinede Insallah kulak verip dinlerler

Begenen olursa ayni sekilde de gereken kisimlari degistirip gelistiricilere yollayabilir.

With this email I would like to mention that all Windows Phone 8 users are disappointed from your attitude to Windows Phone Operating system .

More than 2 years have passed since the release of WP8 , but unfortunately your app didn´t make its way to the app store.

There is no circumstance for you making this app compatible to WP8 , especially it exists for wp7 since beginning .

You can not ignore a complete system just because you think it's not profitable

This opinion is shared by multiple millions of users

Please take a big step towards WP8

Son düzenleme:

Emre

Üye
Dead trigger ve tango olsa keske, iki yildan fazla bir ümitle bekliyorum iste tango yu ama nafile
Dead Trigger İçin Alternatif Olarak Bu Var:

• Beğen
Tepkiler: dücane
dücane

dücane

Üye
Bu oyunu biliyorum, fakat pek sarmadi...yinede tesekkür ederim hocam

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
Tango geri donus yaptımı

dücane

dücane

Üye
Tango geri donus yaptımı

Tango dan otomatik bir email geldi, o emaile cevap yazmami istiyorlar, yoksa yazdigim email spam olarak görünecekmis. Cevap yazinca da onlar geri bildirimde bulunacaklarmis...

Emre

Üye
Koskoca Microsoft ilgilenmesi Gerekirken...