Lütfen Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen Yardım
Merhabalar ben iki gün önce Galaxy Grand Neo satın aldım. Batman'i yükledim çalışmadı, Modern Combat 3 ve 4 ü denedim çalıştırmadım. Splinter Cell Convicion yükledim kaplamalar beyaz gözüküyordu ve oyundan attı. Tomb Raider Guardin Of Light'i yükledim grafikler bozuktu aynı grafiklerin bozukluğu Bad Company 2 de de yaşandı. Kısacası yüklediğim büyük oyunların çoğunu telefonumda oynayamıyorum. Ya grafikleri bozuk çalışıyor ya da oyunlar açılmıyor. Root olayına girmek istemiyorum daha önceki akıllı telefonumu bu yüzden kaybettim. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür eder, konuyu yanlış yere açtıysam da özür dilerim. Sitenin 4 ya 5 senelik üyelerinden birisiyim :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Kucuk oyunlarda boyle sorunlar var mi temple run 2 ve subway gibi

dubsteinn

dubsteinn

Üye
yüklediğin oyunlar açılmıyorsa sistemle ilgili olabilir.oyundan atıyorsa ya ram bosluğu yetmiyor yada telefon ısınıyordur grafik bozukluğu uyumlu olmadığı için olabilir. büyük oyunlar ekran kartın ile ilgili de olabilir. sen bütün sistemi yaz bana

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim telefonun raminin yetmemesi imkansız Samsung Galaxy Grand Neo 1 GB Ram Cortex A7 gpu var. Dört çekirdekli 1.2 ghz işlemcisi de cabası. Yukarıda yazdığım bütün oyunlar uyumludur yazıyor ki çalıştırmayacaksa ben bu telefonu atarım çöpe. Dün Max Payne ile Gta kurdum ikisi de sorunsuz çalışıyor. Temple Run Angry Birdsleri zaten söylememe bile gerek yok. Tomb Raider tamam eski olduğu için grafikleri bozuk olabilir. Telefonun ısınma ile ilgili bir problemi de yok. Storedan Asphalt 8 ile Gt Racing 2 yi yükledim onlarda sorunsuz çalışıyorlar. Android sürümü 4.2.2 Jelly Bean.

Son düzenleme:
dubsteinn

dubsteinn

Üye
Ekran kartından bahset bana?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
broadcom videocore ıv gpusu. Bugün asphalt ile maxi sildim yerine nova 3 kurdum çok güzel çalışıyor. GPU: Broadcom videocore iv.

007wolverine

007wolverine

Üye
büyük ihtimal GPU uyuşmazlığın dandır sorun.GPU modeline uygun obb dosyası indirmelisin.ve o modeli ilk kez duyuyorum.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
büyük ihtimal GPU uyuşmazlığın dandır sorun.GPU modeline uygun obb dosyası indirmelisin.ve o modeli ilk kez duyuyorum.
Daha samsungu tanımıyosun neler var neler :ehe

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
konu daha fazla uzamasın. Ben de ilk defa duyuyorum o gpuyu internete yaz görürsün zaten. Neyse doğru obb ve apkları bulunca hepsi çalışıyor. Real Boxing de çalışmıyordu şimdi çalışıyor.

Üst Alt