Lütfen Yardım Edin Sıkıldım Artık Cevap Gelmeyince

• 13 Ekim 2013
  • 710 Okunma
  • 26 Cevap

1. merhaba arkdaşlar yeni bir telefon alıcam ama kafam çok karışık
    aradığım özelikler
    sosyal ağ
    müzik
    kamera (orta seviye olsa olur ama müzik kalitesi iyi olmalı)
    ince tasarım ve renklilik (mesela telefonu cebimden çıkardığımda herkes bana bakacak öyle bişey kalabalık arasında kendini gösterecek)
    renklilik olduğu için nokia lumia modelleri var
    aklımda olanalr
    general mobile discovery (2.parti iyi galiba ölü pikseller benim için problem olmaz)
    nokia lumia 820
    nokia lumia 720
    nokia lumia 625
    nokia lumia 620
    samsung galaxy s4 mini
    samsung galaxy note
    htc desire 500
    bütçe 1000 900 arası şimdi sadece cevaplarınızı bekliyorum :heyo2::heyo2::heyo2::heyo2::heyo2:

Yazan: forever_
  2. Temiz 2.'ci el hTC One al bence :oke:

3. 2.el sıkıntı olmaz mı kutu içeriği fln hem bide şuan hiç 2.el one görmedim belki 2.el de olabilir 2.el ne önerirsiniz ?

4. Telefon gösterişli bir şey olsun dersen Lumia 720 al.

5. yaa 620 güzel aslında canın sıkıldıkça kapağını değiştir herkes sana baksın :D :D :D

6. Elektronik birazda şan işi ona bir şey diyemem :) Zaten konuda ses önemli dediğin için One'ı önerdim yoksa lumia modellerine de bakabilirsin tercih senin :pc:
    Burdaki ilana bir göz at istersen
    http://www.sahibinden.com/ilan/alis...er-ihtiyactan-satilik-htc-one-140621569/detay

7. internet sitelerine pek fazla güven olmaz bence
    ---
    pardon bide huawei ascend p6 var
    ---
    @Buğra gmd mi kulanıyordu

Buğra bunu beğendi.
  8. Butceniz fazla oldugu icin siz bilirsiniz. Suan 4-5. Partiler satiliyor olu pixel cikmiyor onlarda.

9. bura sana gmd hakkında sorular sorabilirmiyim
    ---
    tmm ses kalitesi web hızı fln nasıl bide kamera

10. gmdnin olayı performans hacı, sen spyide elemişsin, lumialara yönel bence.

11. sp de var yazmayı unuttum

12. 820 diyorum ben**
    ---
    hee, o zaman spde diyebilirim.
    GMDyi filan geç.
    SP ile 820 arasından seç.

Çok kafiyeli oldu :ehe
    ---
    Ayrıca youtube video dolu hacı, diğer konuna çok güzel cevap veriliyordu.

forever_ bunu beğendi.
  13. ya 820 ya sp yada gmd almayı düşünüyorum bide bişey sourcam mesela 2.ele yöneldim ne eksileri olur iyi mi olur kötü mü olur cevap verirmisiniz
    ---
    bişey sorucam 9 aya kadar g2 nin fiyatı ne kadar düşer

Buğra bunu beğendi.
  14. gmd tavsiye ederim ama beninde gmden beklentilerin var adam akilli bir guncelleme bekliyorum sistem çok RAM tüketiyor bu normal olabilir ama daha önce bir symbian kullanıcısı olarak bana anormal geliyor android surumu bence 4.3 çıkartılmalı cihaz mükemmel ötesi gören kaç milyara aldin diye soruyor :D

Buğra bunu beğendi.
  15. Androidde bos ramin onemi yok ki bos olunca ne olacak? İsterseniz telefonun rami dolsun oyun acin bakin gram kasmaz cunku android oto olarak kapatir gerektiginde

Invoke bunu beğendi.
  16. Temiz bulursanız 2.el ne zararı olacak, ama belki bir yerinde sorun varsa sıkıntı olabilir.

17. ya gmd güzele benziyo
    şimdi şu 4ü arasında seçim yapıcam telefonlar bunlar
    htc desire 500
    sony xperia sp
    nokia lumia 820
    general mobile discovery

not : sıralama alakasızdır aklıma ilk hangisi geldiyse onu yazdım

18. Hacı bak ne yapmalısın, söyleyim: Android mi istiyorsun WP mi ona karar ver. Ona göre: SP ya da 820 al.
    ---
    Ama ilk mesajına baktığımızda, sanki daha çok 820 uygunmuş gibi duruyor :) Renkli, hoş ve farklı duruyor. Kamera, müzik... İşini görür. Ayrıca ekranı da spden iyidir.
    ---
    Sanırım çok oyun aramıyorsun...

19. evet çok oyun oynamam inceleik te olmalı biraz yani

20. 620 720 ve note direkt elenmeli

Yüklüyor...
19/09/2018 - 14:40