Tavsiye Lütfen Yardım Edin Sıkıldım Artık Cevap Gelmeyince

Sponsorlu Bağlantılar

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen Yardım Edin Sıkıldım Artık Cevap Gelmeyince
merhaba arkdaşlar yeni bir telefon alıcam ama kafam çok karışık
aradığım özelikler
sosyal ağ
müzik
kamera (orta seviye olsa olur ama müzik kalitesi iyi olmalı)
ince tasarım ve renklilik (mesela telefonu cebimden çıkardığımda herkes bana bakacak öyle bişey kalabalık arasında kendini gösterecek)
renklilik olduğu için nokia lumia modelleri var
aklımda olanalr
general mobile discovery (2.parti iyi galiba ölü pikseller benim için problem olmaz)
nokia lumia 820
nokia lumia 720
nokia lumia 625
nokia lumia 620
samsung galaxy s4 mini
samsung galaxy note
htc desire 500
bütçe 1000 900 arası şimdi sadece cevaplarınızı bekliyorum :heyo2::heyo2::heyo2::heyo2::heyo2:

skynet

Üye
Temiz 2.'ci el hTC One al bence :oke:

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
fk555897

fk555897

Üye
Telefon gösterişli bir şey olsun dersen Lumia 720 al.

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
yaa 620 güzel aslında canın sıkıldıkça kapağını değiştir herkes sana baksın :D :D :D

skynet

Üye
2.el sıkıntı olmaz mı kutu içeriği fln hem bide şuan hiç 2.el one görmedim belki 2.el de olabilir 2.el ne önerirsiniz ?
Elektronik birazda şan işi ona bir şey diyemem :) Zaten konuda ses önemli dediğin için One'ı önerdim yoksa lumia modellerine de bakabilirsin tercih senin :pc:
Burdaki ilana bir göz at istersen

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
internet sitelerine pek fazla güven olmaz bencepardon bide huawei ascend p6 var@Buğra gmd mi kulanıyordu

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
internet sitelerine pek fazla güven olmaz bencepardon bide huawei ascend p6 var@Buğra gmd mi kulanıyordu
Butceniz fazla oldugu icin siz bilirsiniz. Suan 4-5. Partiler satiliyor olu pixel cikmiyor onlarda.

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
bura sana gmd hakkında sorular sorabilirmiyimtmm ses kalitesi web hızı fln nasıl bide kamera

Invoke

Invoke

Üye
gmdnin olayı performans hacı, sen spyide elemişsin, lumialara yönel bence.

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
sp de var yazmayı unuttum

Invoke

Invoke

Üye
820 diyorum ben**hee, o zaman spde diyebilirim.
GMDyi filan geç.
SP ile 820 arasından seç.

Çok kafiyeli oldu :eheAyrıca youtube video dolu hacı, diğer konuna çok güzel cevap veriliyordu.

• Beğen
Tepkiler: forever_
forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
ya 820 ya sp yada gmd almayı düşünüyorum bide bişey sourcam mesela 2.ele yöneldim ne eksileri olur iyi mi olur kötü mü olur cevap verirmisinizbişey sorucam 9 aya kadar g2 nin fiyatı ne kadar düşer

• Beğen
NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
gmd tavsiye ederim ama beninde gmden beklentilerin var adam akilli bir guncelleme bekliyorum sistem çok RAM tüketiyor bu normal olabilir ama daha önce bir symbian kullanıcısı olarak bana anormal geliyor android surumu bence 4.3 çıkartılmalı cihaz mükemmel ötesi gören kaç milyara aldin diye soruyor :D

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
gmd tavsiye ederim ama beninde gmden beklentilerin var adam akilli bir guncelleme bekliyorum sistem çok RAM tüketiyor bu normal olabilir ama daha önce bir symbian kullanıcısı olarak bana anormal geliyor android surumu bence 4.3 çıkartılmalı cihaz mükemmel ötesi gören kaç milyara aldin diye soruyor :D
Androidde bos ramin onemi yok ki bos olunca ne olacak? İsterseniz telefonun rami dolsun oyun acin bakin gram kasmaz cunku android oto olarak kapatir gerektiginde

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Temiz bulursanız 2.el ne zararı olacak, ama belki bir yerinde sorun varsa sıkıntı olabilir.

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
ya gmd güzele benziyo
şimdi şu 4ü arasında seçim yapıcam telefonlar bunlar
htc desire 500
sony xperia sp
nokia lumia 820
general mobile discovery

not : sıralama alakasızdır aklıma ilk hangisi geldiyse onu yazdım

Invoke

Invoke

Üye
Hacı bak ne yapmalısın, söyleyim: Android mi istiyorsun WP mi ona karar ver. Ona göre: SP ya da 820 al.Ama ilk mesajına baktığımızda, sanki daha çok 820 uygunmuş gibi duruyor :) Renkli, hoş ve farklı duruyor. Kamera, müzik... İşini görür. Ayrıca ekranı da spden iyidir.Sanırım çok oyun aramıyorsun...

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
evet çok oyun oynamam inceleik te olmalı biraz yani

MaxipmaN

Üye
620 720 ve note direkt elenmeli