Lumia'lar için Yeni Güncelleme ( Deneyimler ve Yapmanız Gerekenler )

Sponsorlu Bağlantılar

ardacumhur

ardacumhur

Üye

abi dizayn olarak hoş ama iyileştirmeler şart,çok renksiz arayuz biraz daha renklendirilebilir ve yumuşatılıp daha göze hoş hale getirilebilir.

Arka plan sadece siyah beyaz değil de "doku" özelliği olursa(Windows 8 Başlat ekranı kıvamında.Mesela alt köşelerden farklı motiflerle süs gibi.Alev,dalga,kıvrım şeklinde stil amaçlı) ve kutular da %75 saydam olursa yada hafif saydam olursa kişiselleştirmenin sınırları ortadan kalkar ve yepyeni modern anlayışla bütünleşir bence :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood ve n000k

suyunsesi

suyunsesi

Üye

Arka plan sadece siyah beyaz değil de "doku" özelliği olursa(Windows 8 Başlat ekranı kıvamında.Mesela alt köşelerden farklı motiflerle süs gibi.Alev,dalga,kıvrım şeklinde stil amaçlı) ve kutular da %75 saydam olursa yada hafif saydam olursa kişiselleştirmenin sınırları ortadan kalkar ve yepyeni modern anlayışla bütünleşir bence :)

Size katılıyorum.

uMTOku

Üye
Geçmiş olsun.Bu da bize ders olsun bugünden sonra Flash'a hayır...

Verdim telefonu şikayet de ettim degisim yada para iadesi yoksa aramayın sizde kalsın dedim ne yaparlarsa artık beni hiç de goremeyebilirsiniz :D

hllsvrn

hllsvrn

Üye
Flash'lamak kötü bir şey değil ki? Servise verirsen onlarda, büyük bir ihtimalle NCS ile son versiyonu cihazına flash atarak kuracaklardır!

Bu arada son güncelleme dağıtılmaya başlandı mı? Ben son versiyonu flash atarak kurduğum için pek takip edemedim..

uMTOku

Üye
Telefon hiç bir tepki görmüyor atamazlar biliyorum her yolu denedim içerden bir seyler oldu ona ne yaparlarsa bu ilk değil sonucu yazarım

PureFood

PureFood

Üye
Olmadı bataryayı sökerler takarlar ondan sonra flaş atarlar o zaman belki..

hllsvrn

hllsvrn

Üye
Telefon hiç bir tepki görmüyor atamazlar biliyorum her yolu denedim içerden bir seyler oldu ona ne yaparlarsa bu ilk değil sonucu yazarım

Hard format atmayı denedin mi? Bu işlem telefonun kapalıyken yapılıyor.

Ayrıca cihazın nasıl bu hale geldi? Ne gibi işlemler yapıyordun ben konuyu az kaçırdım .)

uMTOku

Üye
Flash atarken flaş konularından biri bana ait atmayı biliyorum sorunlarda biri de kapanmiyordu anca şarj bitince o da pcye bağlayınca açılıyor hiç bir şey işlemiyordu verdim ne olursa artık cokta umrumda bu ilk değil bıktım artık

hllsvrn

hllsvrn

Üye
İyi servise verdiysen, yapılır gelir :)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
turkcell rom oldugunu nasıl anlarız?
ekran kilidini açarken görünen sayfada türkcell reklamı varsa yada en saglamı ayarlar/hakkında/daha fazla bilgi/ürün yazılımı düzeltme numarası 1332..5957. ...... sonu 2 ile bitiyorsa türkcell romdur 2 haricindekiler türkcell rom olmayan cihazlardır.

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar anladığım kadarı ile türkcell romlara farklı rom normal flashla atılmıyor dead phone gerektiriyor bende türkcell cihaz var uğraştım uğraştım olmadı ama yaptığım aynı yöntemle çok rahat türkcell roma yine türkcell romu flashladım benim gördüğüm farklarda azda olsa internete girdiğimizdeki kamera kenarındaki ısınma azalmış ve batarya biraz daha uzun gidiyor normal beklemede en fazla 1-2 gün yazarken sonunda 74% de iken tahmini kalan süre 12 gün 10 saat yazıyor ama tabi kullanıma bağlı

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
hayır Türkcell rom ve normal rom arsında içerik olarak sadece duvar kağıdı ve zil sesi var onun dışında bir fark yok herhalde.Ayrıca Flash yöntemi de aynı.Benimki de Türkcell rom

n000k

n000k

Üye
bendeki nokia care suite güncelleme istiyor.. ama güncellemenin inmesi çok yavaş yahu.. enaz 8 saat beklemem lazım bu güncellemesi insin diye :( .. eee bu güncellemeyi yapmadanda teli görmüyor.. güncel nokia care suite olan paylaşamazmı benimle :( ??? NSU for Retail ile update yaptım sadece ama ben yazılımı refurbish olarak yüklemek istiyorum.. o yüzden NCS ye ihtiyacım var.. en güncel sürümü olan bana bi link versin.. şimdiden teşekkürler..

teAtalay

teAtalay

Üye
Bu güncellemeler sadece WP8 için mi?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Valla telefona para vermeyen tiplerdenim. Elimdekini de Microsoft'tan kazandım yoksa hala 3310 kullanıyordum :)

Yine de yeni nesil bir WP almanın zamanı gelmiş.
HTC veya Nokia'nın WP8 serisi telefonlarına bir göz atın isterseniz.
WP8 telefon kullanmak, yeni yazacağınız uygulamalarda da size katkı sağlayabilir.

teAtalay

teAtalay

Üye

Yine de yeni nesil bir WP almanın zamanı gelmiş.
HTC veya Nokia'nın WP8 serisi telefonlarına bir göz atın isterseniz.
WP8 telefon kullanmak, yeni yazacağınız uygulamalarda da size katkı sağlayabilir.

Evet doğru söylüyorsunuz. Şu an bir işe girdim alacağım ücrete bağlı olarak 2. ayda bir WP8 alabilirim.

Ayrıca tam şu anda telefonuma update geldi :)

ecel54

ecel54

Üye
Evet doğru söylüyorsunuz. Şu an bir işe girdim alacağım ücrete bağlı olarak 2. ayda bir WP8 alabilirim.

Ayrıca tam şu anda telefonuma update geldi :)

Güncellemen hayırlı olsun o zaman :D

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
teAtalay

teAtalay

Üye
Sonunda geldi ^^ Teşekkürler

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
hayır Türkcell rom ve normal rom arsında içerik olarak sadece duvar kağıdı ve zil sesi var onun dışında bir fark yok herhalde.Ayrıca Flash yöntemi de aynı.Benimki de Türkcell rom
tamam sizinde türkcell romda siz türkcell roma normal farklı bir rom mu attınız arkadaş türkcell romlara normal başka rom atılırmı diye sormuş

Üst Alt