Lumia'lar için Yeni Güncelleme ( Deneyimler ve Yapmanız Gerekenler )

Sponsorlu Bağlantılar

uMTOku

Üye
Sonu 0002 resimi ve müziği olur Turkcell'in ve galiba kimseye olmamış halledeceğiz bir sekilde bakalım sag olun arkadaslar

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
atsammı beklesemmi karasız kaldım:)

uMTOku

Üye
Ne deniyorsam hep hüsran ya arkadaş

BYFECI

BYFECI

Üye
Konu için :tşk:

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Ne sabırsız insanlarız ya . Milyarlık telefon yazık yani . Geçmiş olsun tabi ama abi romdur flashdır bunlar iş değil kimse kusura bakmasın . Az sabır zaten gelir yakında . Güncelleme gelince telefon ütü yapmaya başlamicakki abi . Bi kaç düzeltme hepsi bu . Yapmayın yani paranıza yazık oluyo . O kadar para verip 1 ay teli servise yollamak üzücü .

• Beğen
Tepkiler: PureFood
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben telefonu şimdi flashladım şuan açılıyor bakalım ne var ne yok :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben de yeniliklere dun gece kavuştum otomatik parlaklık eskiden biraz da olsa geç tepki veriyordu şimdi gayet iyi,kapasite kontrolü çok başarılı buldum henüz kamerayı kontrol edemedim onu da deneyeceğim ve microsoftu yedekleme konusunda cidden takdir ettim başlangıç ekranı hariç her şeyim yerli yerine geldi :)

baryanli61

Üye
benim aklıma takılan bişey oldu arkadaşlar anlattı göremedim yada gözümden kaçtı bu yeni güncellemede indirdiğimiz uygulamaları veya oyunları istediğimiz hafızaya kaydedebiliyor muyuz? yani ister telin kendi hafızasına yada hafıza kartına diye seçenek varmı

papakudioflu

papakudioflu

Admin
benim aklıma takılan bişey oldu arkadaşlar anlattı göremedim yada gözümden kaçtı bu yeni güncellemede indirdiğimiz uygulamaları veya oyunları istediğimiz hafızaya kaydedebiliyor muyuz? yani ister telin kendi hafızasına yada hafıza kartına diye seçenek varmı

hayir malesef. Şimdilik hafiza kartina uygulama kurulamiyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
ben de yeniliklere dun gece kavuştum otomatik parlaklık eskiden biraz da olsa geç tepki veriyordu şimdi gayet iyi,kapasite kontrolü çok başarılı buldum henüz kamerayı kontrol edemedim onu da deneyeceğim ve microsoftu yedekleme konusunda cidden takdir ettim başlangıç ekranı hariç her şeyim yerli yerine geldi :)
Hayırlı olsun kardeşim, memnunsun yani :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
memnunum abi şarjı denemek içinde hiç bir kısıtlama yapmadım her şey açık bakalım nasıl gidecek. Renk paleti gelmedi ama o da benim için çok önemli değil,bence Microsoft Live tile lar yerine arayuzu renklendirmeli

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
memnunum abi şarjı denemek içinde hiç bir kısıtlama yapmadım her şey açık bakalım nasıl gidecek. Renk paleti gelmedi ama o da benim için çok önemli değil,bence Microsoft Live tile lar yerine arayuzu renklendirmeli
İnşallah iyi bir sonuç olur senin için, renk paleti için Ali Kemal abi not düşmüştü yanılmıyorsam. Arayüz bence böyle çok hoş...:)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
İnşallah iyi bir sonuç olur senin için, renk paleti için Ali Kemal abi not düşmüştü yanılmıyorsam. Arayüz bence böyle çok hoş...:)

abi dizayn olarak hoş ama iyileştirmeler şart,çok renksiz arayuz biraz daha renklendirilebilir ve yumuşatılıp daha göze hoş hale getirilebilir.

PureFood

PureFood

Üye
Tüm konuyu okudum, madem Nisan ayında dağıtılacak ne kalmış ki. İki tane ayar için telefonumu tuğla edemem :)

nanotex

nanotex

Üye
Katılıyorum

uMTOku

Üye
Telefonu bu gün kvkya götüreceğim ikinci Nokia telefonumda olan olay bu para iade olmazsa ürün degisim isteyeceğim durduk yere bunu yaptıktan sonra Nokia gözümde bitmiştir bir tek foruma girerken alırım elime artık daha kullanmam bilginiz olsun arkadaslar çünkü olacak şey değil

PureFood

PureFood

Üye
Telefonu bu gün kvkya götüreceğim ikinci Nokia telefonumda olan olay bu para iade olmazsa ürün degisim isteyeceğim durduk yere bunu yaptıktan sonra Nokia gözümde bitmiştir bir tek foruma girerken alırım elime artık daha kullanmam bilginiz olsun arkadaslar çünkü olacak şey değil

Geçmiş olsun dostum.. İnşallah sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edersin..

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi

Geçmiş olsun.Bu da bize ders olsun bugünden sonra Flash'a hayır...

Üst Alt