Haber Lumia Telefon Test Programı

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Lumia Telefon Test Programı
Microsoft yeni bir program çıkarttı "lumia telefon test programı" diye wdrt gibi yazılım yüklenebiliyor ve ayrıca 15 farklı test yapılarak telefonda bir sorun olup olmadığı kontrol edilebiliyor.

Programı buradan indirebilirsiniz.

Programı kurduktan sonra telefonu bağlayıp uygulama uygun test yazılımını indiriyor daha sonra istediğiniz testleri veya tüm testleri deniye bilirsiniz.

Ben denediğimde karma değer hatası alıyorum bu nedenle birebir deneme şansım olmadı.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
video yüklenme tarihi eski ancak forumda bununla ilgili bir haberde okumadım bu nedenle paylaşmak istedim.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll, flutewoddy ve Sensation

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Maaşallah hepsinden geçer not aldı. Size önerim ses testini çok karıştırmayın :ehe

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Maaşallah hepsinden geçer not aldı. Size önerim ses testini çok karıştırmayın :ehe
ses testini yapmak için konuşmak falan geliyor galiba İngilizce falan mı istiyor ki kurcalamayın diyorsunuz

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
ses testini yapmak için konuşmak falan geliyor galiba İngilizce falan mı istiyor ki kurcalamayın diyorsunuz
Dediğiniz mikrofon testi. Sesi çok açarsanız hoparlörünüz zarar görebilir bunu söylemek istemiştim.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
tayfn1907

tayfn1907

Üye
Benim telefonun bildirim sesleri olması gerekenden çok daha kısık şekilde çıkıyor program bunu anlarmı acaba deneyeyim bir.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Telefonum servisten gelsin ilk iş bu programı deneyeceğim :D

enessrsy

enessrsy

Üye
Yakınlık Sensörü ve Titreşim hariç diğerleri geçti. (Yakınlık Sensörü arızası çok sinir bozucu)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Yakınlık Sensörü ve Titreşim hariç diğerleri geçti. (Yakınlık Sensörü arızası çok sinir bozucu)
titreşim sende de az değil mi 520 deki titreşime bakıyorum bildiğin sarsıyor gibi 920 elimde olduğunda bile zor anlıyorum cebimde hiç anlaşılmaz ama önceden iyiydi 8.1 öncesi

enessrsy

enessrsy

Üye
titreşim sende de az değil mi 520 deki titreşime bakıyorum bildiğin sarsıyor gibi 920 elimde olduğunda bile zor anlıyorum cebimde hiç anlaşılmaz ama önceden iyiydi 8.1 öncesi

Ben benimkine titreşim bile diyemiyorum, sadece bir vızlama sesi çıkıyor o kadar. Şu yeni cihazlar çıksa da (920'yi çok seviyorum ama artık donanım olarak geride kaldı) bir önümüzü görsek.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sıkıntı yok,tüm testleri başarı ile geçti cihazım(1520):)

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
guzel eğlenceli bir test. 820 ivmeölçer harici diğer testlerden geçti. ivmeölçerden neden geçemedi anlamadım. normalde x,y,z koordinatlarında hareket var ancak sadece x brlirtilen son noktaya ulaşabildi diğerleri daha yavaş kaldı.

merlin19

merlin19

Üye
Telefonum servisten gelsin ilk iş bu programı deneyeceğim :D
Zaten telefonun servise ilk girdiğinde bunun 10 versiyon iyisi olan bir yazılım ile test ediliyor sonra 70 bin $ lik bir kutu içine konulup 2g 3g sanal baz istasyonu ile kaliteleri ölçülüyor bu testleri geçen cihaza ms nin servislere özel verdiği surüm yüklenip sonra tekrar test ediliyor sonra tekrar bir yazılım atılıp yine test ediliyor sonra cihazın içi açılıp detaylı incelenliyor benden size tavsiye adminlerin de dediği gibi ses testini fazla kurcalamayın orada db olayı var Allah muhafaza yüksek db alırsınız ses uçar yürü sonra servise

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy

gkhntlbs

Üye
karma değer hatası verdi hay şansıma yani

Üst Alt