Lumia Satışlarındaki Hızlı Artış..

 • 7 Ekim 2013
 • 705 Okunma
 • 18 Cevap

 1. Arkadaşlar bu Lumia serilerindeki özelliklede Lumia 520 nin satışlardaki artışını neye bağlıyorsunuz? Bizim okulda 90 kişinin 8 tanesinde Lumia var. Ve toplu taşımada giderkende çok görüyorum. Bizim okulda 6 L520, 1 L720, 1 L920 var. Bana bu birden artış ilginç geldi.
   


  Yazan: osmanmert99
 2. L520 ucuz olduğu için hem öğrenci bütçesine uygun hemde Windows Phoneli bi cihazı tanımak için iyi bir cihaz bence benim görüşüm bu :) askerden gelince amiral gemisi almayı düşünüyorum şuanda L520 kullanıcısıyım :)
   
 3. milletin telefonlarınımı sayıyorsun okulda
   
  sebahattinART ve capkino06 bunu beğendi.
 4. aynı benim gibi :kop:
   
  osmanmert99 bunu beğendi.
 5. bunlar hep illuminati :D
   
 6. Valla kim ne derse desin Windows Phone süratle gelişiyor .
   
 7. 920 kullanıyordum sattım iphone 5 @ldım onu da sattım 925 @ldım telefonumu buldum bundan sonra Nokia
   
 8. cihazlar seviliyor,tasarımları çekici ve sistem günden güne bilinirliği artıyor. Avrupadaki 5 büyük pazarda %9.2 pazar payına ulaştı. Bir çok ülkede iphone satışlarını geçti. Ülkemizde de sevilen bir marka olunca günden güne kullanıcısı artıyor.
   
  ia.phlvn bunu beğendi.
 9. Ben 1520'den sonra çıkacak lumialardan birini alacam ekran 5 inç ve altı olacak ama diğerleri çok büyük.
   
 10. bu kadar büyük pazarda 0.2 fena değil hemde rakiplerin oranları düşerken seninki yükselmişse
   
 11. Valla hep ben düşündüm bu konuyu açmayı :) biri açmış benim yerime :) bende gun geçtikçe sık sık görüyorum valla. Telefonu ilk aldığımda hiç kimsede görmüyordum ilk birinde lumia gördüğümde nasıl heyecanlanmıştım :D nedense insanda şöyle bir his uyandırıyor birinde lumia görünce gidip muhabbet edesim geliyor :D gerçekten kullanımı artıyor bu gun mesela iki kişide gördüm biri de bana sordu telefonun nasıl memnun musun bu sistemden falan diye. Bende en objektif olabilecek Bi tanıtım yaptım :) sanırım alacak :D:D
   
  osmanmert99 ve sebahattinART bunu beğendi.
 12. Bu daha başlangıç diyelim o zaman :)
   
 13. Ben şahsen Kütahya'da lumia kullanan pek görmedim abartmadan söyluyorum şuana kadar 4-5 kişi gördüm.Belki kullanan vardırda ben karşılaşmadım bilmiyorum ama zaten benim yaşadığım şehir küçük bi yer hergün çarşıdayım(çarşısıda küçüktür ankara,istanbul,eskişehire göre) ve karşılaşmadım.O yüzden pek bi büyüdüğüne inanmıyorum en azından yaşadığım şehir olarak
   

 14. Aynen valla :) ben de birinde lumia görünce gidip sohbet edesim geliyor :)
   
  osmanmert99 bunu beğendi.
 15. Arkadaşlar birde şu var. Mesela otobüste giderken çıkarıyorum. Yanımdakiler bu telefon ney la böyle diye aralarında konuşuyorlar sonra bana soruyorlar. Bende onur ve gururla Lumia 920 diyorum. Sonra diyorlarki çok şık telefonun var falan. Yani artık millet samsung ve iphoneden bıkmış yenilik istiyor. Geçen böyle bir olay başıma geldi. Adamda S4 mini vardı yan yana idik. Sonra beni biri aradı neyse telefonu kapattım. Sordu sonra Oo bu telefon güzelmiş bu Lumia 920 mi diye. Bende evet dedim iyi o zaman bende bunu satıp ondan alacağım fiyatı ne kadar dedi. Gerçekten insanlar yenilik arıyor.
   
 16. Lumialar yaygınlaşıyor baya ama 2. El piyasa si hala cok dusuk
   
 17. 2.çeyrek ağustos yazıyor
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/01/2019 - 02:01