Haber Lumia Satışlarındaki Hızlı Artış..

Sponsorlu Bağlantılar

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Lumia Satışlarındaki Hızlı Artış..
Arkadaşlar bu Lumia serilerindeki özelliklede Lumia 520 nin satışlardaki artışını neye bağlıyorsunuz? Bizim okulda 90 kişinin 8 tanesinde Lumia var. Ve toplu taşımada giderkende çok görüyorum. Bizim okulda 6 L520, 1 L720, 1 L920 var. Bana bu birden artış ilginç geldi.

capkino06

Üye
L520 ucuz olduğu için hem öğrenci bütçesine uygun hemde Windows Phoneli bi cihazı tanımak için iyi bir cihaz bence benim görüşüm bu :) askerden gelince amiral gemisi almayı düşünüyorum şuanda L520 kullanıcısıyım :)

realname11

Üye
milletin telefonlarınımı sayıyorsun okulda

• Beğen
Tepkiler: sebahattinART ve capkino06
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
bunlar hep illuminati :D

osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Valla kim ne derse desin Windows Phone süratle gelişiyor .

zaferozkan

zaferozkan

Üye
920 kullanıyordum sattım iphone 5 @ldım onu da sattım 925 @ldım telefonumu buldum bundan sonra Nokia

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye

%0,2 çok da hızlı sayılmaz :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
cihazlar seviliyor,tasarımları çekici ve sistem günden güne bilinirliği artıyor. Avrupadaki 5 büyük pazarda %9.2 pazar payına ulaştı. Bir çok ülkede iphone satışlarını geçti. Ülkemizde de sevilen bir marka olunca günden güne kullanıcısı artıyor.

• Beğen
Tepkiler: ia.phlvn
osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Ben 1520'den sonra çıkacak lumialardan birini alacam ekran 5 inç ve altı olacak ama diğerleri çok büyük.

dakamon

dakamon

Üye
Valla hep ben düşündüm bu konuyu açmayı :) biri açmış benim yerime :) bende gun geçtikçe sık sık görüyorum valla. Telefonu ilk aldığımda hiç kimsede görmüyordum ilk birinde lumia gördüğümde nasıl heyecanlanmıştım :D nedense insanda şöyle bir his uyandırıyor birinde lumia görünce gidip muhabbet edesim geliyor :D gerçekten kullanımı artıyor bu gun mesela iki kişide gördüm biri de bana sordu telefonun nasıl memnun musun bu sistemden falan diye. Bende en objektif olabilecek Bi tanıtım yaptım :) sanırım alacak :D:D

• Beğen
Tepkiler: osmanmert99 ve sebahattinART
hknaksy

hknaksy

Üye
Bu daha başlangıç diyelim o zaman :)

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ben şahsen Kütahya'da lumia kullanan pek görmedim abartmadan söyluyorum şuana kadar 4-5 kişi gördüm.Belki kullanan vardırda ben karşılaşmadım bilmiyorum ama zaten benim yaşadığım şehir küçük bi yer hergün çarşıdayım(çarşısıda küçüktür ankara,istanbul,eskişehire göre) ve karşılaşmadım.O yüzden pek bi büyüdüğüne inanmıyorum en azından yaşadığım şehir olarak

sebahattinART

sebahattinART

Üye
Valla hep ben düşündüm bu konuyu açmayı :) biri açmış benim yerime :) bende gun geçtikçe sık sık görüyorum valla. Telefonu ilk aldığımda hiç kimsede görmüyordum ilk birinde lumia gördüğümde nasıl heyecanlanmıştım :D nedense insanda şöyle bir his uyandırıyor birinde lumia görünce gidip muhabbet edesim geliyor :D gerçekten kullanımı artıyor bu gun mesela iki kişide gördüm biri de bana sordu telefonun nasıl memnun musun bu sistemden falan diye. Bende en objektif olabilecek Bi tanıtım yaptım :) sanırım alacak :D:D

Aynen valla :) ben de birinde lumia görünce gidip sohbet edesim geliyor :)

• Beğen
Tepkiler: osmanmert99
osmanmert99

osmanmert99

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar birde şu var. Mesela otobüste giderken çıkarıyorum. Yanımdakiler bu telefon ney la böyle diye aralarında konuşuyorlar sonra bana soruyorlar. Bende onur ve gururla Lumia 920 diyorum. Sonra diyorlarki çok şık telefonun var falan. Yani artık millet samsung ve iphoneden bıkmış yenilik istiyor. Geçen böyle bir olay başıma geldi. Adamda S4 mini vardı yan yana idik. Sonra beni biri aradı neyse telefonu kapattım. Sordu sonra Oo bu telefon güzelmiş bu Lumia 920 mi diye. Bende evet dedim iyi o zaman bende bunu satıp ondan alacağım fiyatı ne kadar dedi. Gerçekten insanlar yenilik arıyor.

alical33

alical33

Üye
Lumialar yaygınlaşıyor baya ama 2. El piyasa si hala cok dusuk

Üst Alt