Lumia Moments Uygulaması Mağaza'da (Güncelleme: 06/01/2015)

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Lumia Moments Uygulaması Mağaza'da (Güncelleme: 06/01/2015)
Lumia Moments'la videolarınızdan Lumia'nıza muhteşem hareketli nesne çekimleri ya da 4K Moment çekimleri (ya da Lumia 830'da full HD çekimler) ayıklayabilirsiniz. Resimleri bulmak ve onları Canlı Görüntüler olarak kaydetmek için en iyi çerçeveyi kullanın ve onların kamera rulosunda ya da Lumia Storyteller'da canlandığına şahit olun. Hareketli Nesne Çekimi, hareketi göstermeniz için hızlı flaş etkisi ya da hareketi vurgulamak için bulanıklık eklemenizi sağlar. Lumia Moments, Lumia 830, Lumia 930 ve Lumia 1520'de Lumia Denim güncellemesinin bir parçası olarak kullanılabilir. Telefonunuza yönelik en son yazılım güncellemesini almak için Ayarlar > Telefon Güncelleme'ye gidin. Lumia Denim yazılım güncellemesi hakkında daha fazla çevrimiçi bilgiyi microsoft.com/mobile/lumia-update adresinden edinin.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter, caner1010 ve papakudioflu

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Haber için teşekkürler, efekt severlere güzel bir gelişme olmuştur :)

skynet

Üye
Arkadaş neden bu özellikleri direk lumia kameraya gömmüyorlar ki ? Her özellik için ayrı uygulamamı olur ya :D

• Beğen
Tepkiler: MixRadio ve caner1010

caner1010

Üye
Haber için teşekkürler

dakamon

dakamon

Üye
830 930 1520 sahibi değilsek indiremiyormuyuz?

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
1020 ile denedim inmiyor . 4k desteği olan cihazlar için sanırım .

papakudioflu

papakudioflu

Admin
e o zaman bir test edeyim:ehe

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve ceza87
m542tf

m542tf

Üye
Tam olarak anlamadım ama videolardan resim çekip üzerinde düzenleme yapabildiğimiz bir uygulama sanırım. L1520'ye kurdum da geri silerim sanırım işime pek yaramaz kullanmam sanki.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Tam olarak anlamadım ama videolardan resim çekip üzerinde düzenleme yapabildiğimiz bir uygulama sanırım. L1520'ye kurdum da geri silerim sanırım işime pek yaramaz kullanmam sanki.
Aslında gif oluşturma gibi bişey. Videodaki bir bölümü kesip almanıza yardımcı oluyor.

• Beğen
Tepkiler: m542tf
dakamon

dakamon

Üye
Videolar da 4k olduğu için kesip aldığınız fotolar kaliteli oluyor sanırım yanlışmıyım?

dakamon

dakamon

Üye
Ulan bize de verelerdi....

• Beğen
Tepkiler: ErturkSahin
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Aldıracaksınız bana zorla 1520 yi:)
Sabır hocam, daha bizim telefonlar ölmedi. Yani iş görüyor mu ona bakacağız. Janjanlı özelliklere değil.
Ekstra janjanlı özelliklere, elimizdeki telefonlarımız artık yeterli gelmediği zaman yeni telefon satın alırken bakarız :).

• Beğen
Tepkiler: dark_13
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Uygulama artık Denim güncellemesi* olmadan da kullanılabiliyormuş sanırım. :tebessüm:
*Yalnızca Lumia 830, 930 ve 1520 için.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Microsoft'a bravo. Yine birkaç kez kurcalanıp sonra aylarca uygulama listesinde unutulacak ve bir süre sonra da tamamen kaldırılacak bir uygulama yapmış. Demek ki artık yapacak daha önemli işleri kalmamış.

• Beğen
Tepkiler: braayn ve suyunsesi
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ben 1520 ye yükledim fakat tam incelemedim