Lumia mı Android mi

• 2 Ekim 2012
  • 19694 Okunma
  • 108 Cevap

1. Bir taraftan kablosuz şarjlı, w8 işletim sistemli çok iyi özelliklere sahip olan lumia var.
    Diğer taraftan artık anlatmama gerek olmayan herkesin bildiği Android var. Siz hangisini seçerdiniz?

Yazan: DeMoNQ
  2. Android'i Gecc .. Windows Phone Silip Supurecek Piyasayii .. :)

3. ihtiyaclarini taleplerini hangisi karşiliyorsa,hangisinden kullanim zevki aliyorsan en iyisi odur. Bu wp de olabilir android veya ios da.

kullanıcıadları bunu beğendi.
  4. Android.

5. Android derken hangi Android.Ya Wp ile Android'i ya da herhangi bir Wp8'li cihaz ile ile bir Android'li cihazı karşılaman gerekli.Windows Phone - Android kıyaslamasını istediğini düşünürek cevaplıyorum ; ikisininde birbirine avantajları var bu yüzden hitap ettikleri kesimler ve uygun, iyi olduğu kişilerde farklı.Kimine göre Android iyidir kimine göre Windows Phone.

6. Lumia 920 ve wp8 müthüş bi seçim olacaktır.Ama sen bilirsin

7. belki doğru diyorsun ama o dediğin 3 ayda da olabilir 3 yılıda geçebilir bi telde en fazla 3-4 yıl kullanılır öyle düşünürsek şuan için her türlü android diyorummm....:oke:

8. 920 wp8 android alıcaksan one x

9. WP 8 Piyasayı silip süpürsede almam arayüzü hiç hoşuma gitmiyor bence zevk meselesi birazda göze hitap etmeli ama benim için aralarında benim ihtiyacım olan bir özellik farkı olursa belki WP 8 'i seçerdim ama zevk için kullanıyorum Oyun için kullanıyorum GTA III dür Aspalth 7 HD 'dir Android benim tercihim.

10. başlığı yeni gördüm ve balkondan atlamaya gidiyorum iyi forumlar

enterneoll bunu beğendi.
  11. :bye2:

12. :ehe:ehe:ehe

Wp8 mi? Android mi? bu tamamen ihtiyaç meselesidir . Kimisi uğraşmak istemeyip sistem ve donanım uyumu gayet yeterli olan wp8 kullanır. Kimiside sistem dosyalarına ulaşıp istediği gibi kisisellestirebilecegi android kullanır;) tamamen kisinin kendi isteğine bağlı olan bir durum;)

13. Başlıktan da anlaşıldığı gibi arkadaş htc nin ve samsung un wp8 telefonlarını wp8 den saymamış :) lumialar en iyi wpler ışte :)

14. :bye2: :bye2: :bye2:

15. Ayni soruyu bende soracaktim ya Android launcher olsun rom olsun cok sicak geliyor ama WP nin de c++ gibi bir avantaji var cok kararsiz kaldim :(

16. ben telefonumu istediğim gibi yönetmeyi değiştirmeyi launcherler olsun romlar olsun istediğimi yapabiliyorum ve bunu çok seviyorum o yüzden android bide oyun kısmı var tabi:ehe

17. c++ derken? kodlama dilindenmi bahsediyorsun

18. Evet aynen(hatam olabilir kusura bakmayin pek bilmem kodlamayi :D )

19. hatalı değil doğru

20. Bir telefondan beklediğim her şey lumia'da.

Yüklüyor...
25/09/2018 - 08:29