Karşılaştırma Lumia mı Android mi

Sponsorlu Bağlantılar

DeMoNQ

Üye
    Konu Sahibi
Lumia mı Android mi
Bir taraftan kablosuz şarjlı, w8 işletim sistemli çok iyi özelliklere sahip olan lumia var.
Diğer taraftan artık anlatmama gerek olmayan herkesin bildiği Android var. Siz hangisini seçerdiniz?

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Android'i Gecc .. Windows Phone Silip Supurecek Piyasayii .. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ihtiyaclarini taleplerini hangisi karşiliyorsa,hangisinden kullanim zevki aliyorsan en iyisi odur. Bu wp de olabilir android veya ios da.

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
Metin MF

Metin MF

Üye
Android.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Android derken hangi Android.Ya Wp ile Android'i ya da herhangi bir Wp8'li cihaz ile ile bir Android'li cihazı karşılaman gerekli.Windows Phone - Android kıyaslamasını istediğini düşünürek cevaplıyorum ; ikisininde birbirine avantajları var bu yüzden hitap ettikleri kesimler ve uygun, iyi olduğu kişilerde farklı.Kimine göre Android iyidir kimine göre Windows Phone.

IVI-Elia

Üye
Lumia 920 ve wp8 müthüş bi seçim olacaktır.Ama sen bilirsin

osicik

Üye
Android'i Gecc .. Windows Phone Silip Supurecek Piyasayii .. :)
belki doğru diyorsun ama o dediğin 3 ayda da olabilir 3 yılıda geçebilir bi telde en fazla 3-4 yıl kullanılır öyle düşünürsek şuan için her türlü android diyorummm....:oke:

acuxx

acuxx

Üye
920 wp8 android alıcaksan one x

ltfcn01

ltfcn01

Üye
WP 8 Piyasayı silip süpürsede almam arayüzü hiç hoşuma gitmiyor bence zevk meselesi birazda göze hitap etmeli ama benim için aralarında benim ihtiyacım olan bir özellik farkı olursa belki WP 8 'i seçerdim ama zevk için kullanıyorum Oyun için kullanıyorum GTA III dür Aspalth 7 HD 'dir Android benim tercihim.

taylan08

Üye
başlığı yeni gördüm ve balkondan atlamaya gidiyorum iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
başlığı yeni gördüm ve balkondan atlamaya gidiyorum iyi forumlar

:ehe:ehe:ehe

Wp8 mi? Android mi? bu tamamen ihtiyaç meselesidir . Kimisi uğraşmak istemeyip sistem ve donanım uyumu gayet yeterli olan wp8 kullanır. Kimiside sistem dosyalarına ulaşıp istediği gibi kisisellestirebilecegi android kullanır;) tamamen kisinin kendi isteğine bağlı olan bir durum;)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Başlıktan da anlaşıldığı gibi arkadaş htc nin ve samsung un wp8 telefonlarını wp8 den saymamış :) lumialar en iyi wpler ışte :)

brksnr

brksnr

Üye
Ayni soruyu bende soracaktim ya Android launcher olsun rom olsun cok sicak geliyor ama WP nin de c++ gibi bir avantaji var cok kararsiz kaldim :(

enterneoll

enterneoll

Üye
ben telefonumu istediğim gibi yönetmeyi değiştirmeyi launcherler olsun romlar olsun istediğimi yapabiliyorum ve bunu çok seviyorum o yüzden android bide oyun kısmı var tabi:ehe

R.A.M

R.A.M

Üye
Ayni soruyu bende soracaktim ya Android launcher olsun rom olsun cok sicak geliyor ama WP nin de c++ gibi bir avantaji var cok kararsiz kaldim :(
c++ derken? kodlama dilindenmi bahsediyorsun

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
hatalı değil doğru

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bir telefondan beklediğim her şey lumia'da.

Üst Alt