Yardım Lumia 930 kamera çözünürlüğü gereğinden düşük?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şunu da düşünün bu kamera konusunda sisteme,ciddi bir güncelleme gelmeli şuan babamda glaxy trend var benim L625den daha iyi çekiyor bu çok mantıksız geliyor.
Aynı zamanda şunu iddia ediyorum L1020 android olsa 2 kat daha iyi çeker.
Androidde Doğru Dürüst Yazılım Yok.

skynet

Üye
Bizim kameralar amberden sonra öldü :dry:

foreverthe

foreverthe

Üye
808 ile S4'i kıyaslamak sizce biraz abest değil mi ? :ah Bence kamera konusunda Sony tokarlar geçer. Nokia'nında 2 telefonu var 1020 ve 808 gerisi fotoğraf konusunda aham şaham değil.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
808 ile S4'i kıyaslamak sizce biraz abest değil mi ? :ah Bence kamera konusunda Sony tokarlar geçer. Nokia'nında 2 telefonu var 1020 ve 808 gerisi fotoğraf konusunda aham şaham değil.
Kameradan Ne Anlıyorsunda Aham Şaham Değil Diyorsun?

TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Mp çoksa kamera iyi sananlardan biri pek takilmayin

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle hepsiyle cektim. Arkadaslarimin cogu L620'den itibaren 930'a kadar kullanan mevcut :) Hatta bi ara L920 alicaktim hatta konum mevcut.
Neyse güzel bi haber bu talep fazlaymış lumia ya sevindirici :)

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
1520 ile note3 karşılaştırdım yakınlaştırınca gördüm ki note 3 daha iyi çekiyor.
şuan olmuyor dediğiniz olayı yaptım fotoğraf yüklüyorum.
ben 1520 ile çektim 930 ile olur diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
oznkrts

oznkrts

Üye
Len arkadaş aranızda bi tane fotoğrafçılıktan anlayan çıksın be

oznkrts

oznkrts

Üye
çok iyi anlıyorsun heralde ?

Uzun bi süre fotoğrafçının yanında Fotoğrafçılık yaptım burda kalitenin çözünürlükte olmadığını anlatmaya çalıştım ama olmadı konu başka yerlere gitti O yüzden öyle bi cümle kullandım hakaret olarak anlamana gerek yok

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Resimlerinizi Neden Konuşturmuyorsunuz? Madem O Kadar Çok Biliyorsunuz?Hayatınızda Hiç Uzun Pozlama Resim Çektinizmi Telefonla Yada Başkasının Çektiğinden Daha Güzel Bir Resim Ne Bileyim Bu İş Efekt İşi Değil Resmi Konuşturucaksın Kendini Değil

4MaGuS

4MaGuS

Üye
ilk olarak dng formatını telefonda açamazsın obyuzden onunla çekmek yerine 5+16 normal modda çek, bu modun özelliği resmin iç yapısına girmezsen 5mp gibi gözükür galerden ilk bakış örnek olarak ama resim hangi program ile çekildi ise ve onun içerisinde açılırsa resim 16mp döner bu niye böyle resimleri sosyal medyalara falan atmanın kolay olsun diye 2 şekilde resim çekiyor , peki pc ye nasıl atacağız veya yüksek çözünürlüklü resmi nasıl elde ederim basit teli pc ye taktığınız da her resimden 2 tane vardır normal isimli olan 5mp zoom yaptığınızda anlarsınız zaten yüksek plan ise "high" tarzında biten resim oluyor birde bu şekilde inceleyin, yorumların hepsini okumadım paylaşıldıysa kusura bakmayın arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt