Yardım Lumia 925 sensör kapatma?

Sponsorlu Bağlantılar

Bladerock27

Bladerock27

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 sensör kapatma?
Merhaba arkadaşlar, sipariş ettiğim 925'im elime bugün ulaştı ama o kadar kurcalamama rağmen sensörü kapatmayı başaramadım. Hiç sevmem, telefonu yan çevirince ekran da dönüyor :D Uzanarak oynarken sorun yaşıyorum, nasıl kapatılacağını bilen var mı?

brk-rtrk

Üye
henüz öyle bişey yok. Black güncellemesi ile gelecek o özellik

Bladerock27

Bladerock27

Üye
    Konu Sahibi
Peki teşekkür ederim. Peki Multitasking ekranında(geri tuşuna basılı tutunca açılan ekran diyeyim) uygulamalar nasıl kapatılıyor. Bir türlü beceremedim. Kendimi dede gibi hissetmeye başladım

brk-rtrk

Üye
şu anda geri tuşuna abanıp yapılıyo. Yani geri gide gide kapatacan. Black'te bunun için çözüm var. Black güncellemesi ile açık görevlerin üstünde X çıkacak

Bladerock27

Bladerock27

Üye
    Konu Sahibi
şu anda geri tuşuna abanıp yapılıyo. Yani geri gide gide kapatacan. Black'te bunun için çözüm var. Black güncellemesi ile açık görevlerin üstünde X çıkacak
Anladım.. Anlaşılan güncelleme bekleyecez. Şu anda güncelleme yapıyorum Amber'in üzerine. Ne güncellemesi bilmiyorum. Bana uygulamaları direk kapatma gelsin. Müzik uygulamasında klasör görünümü olsun ve sensör kapatma olsun yeter. Bir de ısınmayı çözsünler :) Zaten cihaz yağ gibi akıyor maaşallah

Düzenleme: Başka birşey dileseymişim olacakmış. Black güncellemesi ile müzik dinlerken klasör seçeneği hariç diğer bütün sorunlarım giderilmiş :D Isınma sorununu anlamak için henüz erken(Nette felan gezinirken ısınıyor bazen özellikle de şarjda).

Son düzenleme:
lolaman

lolaman

Üye
Tüm lumia cihazlara mı gelecekti bu güncelleme?

brk-rtrk

Üye
Tüm lumia cihazlara mı gelecekti bu güncelleme?

Evet
Anladım.. Anlaşılan güncelleme bekleyecez. Şu anda güncelleme yapıyorum Amber'in üzerine. Ne güncellemesi bilmiyorum. Bana uygulamaları direk kapatma gelsin. Müzik uygulamasında klasör görünümü olsun ve sensör kapatma olsun yeter. Bir de ısınmayı çözsünler :) Zaten cihaz yağ gibi akıyor maaşallah

Düzenleme: Başka birşey dileseymişim olacakmış. Black güncellemesi ile müzik dinlerken klasör seçeneği hariç diğer bütün sorunlarım giderilmiş :D Isınma sorununu anlamak için henüz erken(Nette felan gezinirken ısınıyor bazen özellikle de şarjda).

:D Ne diyelim. Hadi yine iyisin :D

lolaman

lolaman

Üye
Babamın telefonunu güncellemek lazım 620 kullanıyor ne zaman gelir acaba :D

Üst Alt