Lumia 925 Kullanana Kılıflarımı Hediye Ediyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erhanercan

erhanercan

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 Kullanana Kılıflarımı Hediye Ediyorum
Arkadaşlar malum takip eden bilir 925 im değişime gitti. Severek aldığım kılıflarım temiz bir şekilde durmakta. 925 ini seven temiz bakan şu sıralar maddi durumu olmayan öğrenci vs gerçekten ihtiyacı olan birine gönderici ödemeli olarak kılıfların hepsini hediye edip mutlu edesim var.

Adminler bu kişiyi seçmede yardımcı olurlarsa iyi olur kimseyi tanımıyorum.

2 Adet ince sert plastik siyah moshi kılıf (Hiç Kullanılmamış temiz)
2 Adet her yerini saran şeffaf silikon kılıf
2 Adet arkası paris desen baskılı (nette resimini bulabilirsiniz çok yerde satılmıyor) her yerini saran silikon kılıf
1 Adet benim en sevdiğim favorim olan şeffaf kılıf arkasına özel desen baskılı silikon kılıf

Resimleri ekliyorum

Toplamda 7 adet kılıf hepsini N11 den almıştım toplamda 100 lira üzerinde para vermişliğim vardır.
[/URL]

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ersncak42 ve BLasTeaR

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Arkadaşlar malum takip eden bilir 925 im değişime gitti. Severek aldığım kılıflarım temiz bir şekilde durmakta. 925 ini seven temiz bakan şu sıralar maddi durumu olmayan öğrenci vs gerçekten ihtiyacı olan birine gönderici ödemeli olarak kılıfların hepsini hediye edip mutlu edesim var. @oktayceylan26 senin de kenarda duruyorsa sende gönder abi birileri mutlu olur.

Adminler bu kişiyi seçmede yardımcı olurlarsa iyi olur kimseyi tanımıyorum.

2 Adet ince sert plastik siyah moshi kılıf (Hiç Kullanılmamış temiz)
2 Adet her yerini saran şeffaf silikon kılıf
2 Adet arkası paris desen baskılı (nette resimini bulabilirsiniz çok yerde satılmıyor) her yerini saran silikon kılıf
1 Adet benim en sevdiğim favorim olan şeffaf kılıf arkasına özel desen baskılı silikon kılıf

Toplamda 7 adet kılıf hepsini N11 den almıştım toplamda 100 lira üzerinde para vermişliğim vardır.

Teşekkürler
rESİM NERDEN koyuyorduk ya
Bendeki kılıf haşat durumdaydı salladım gitti 830 gelince. Gerçi şuan 830'da yok ya neyse:)

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
erhanercan

erhanercan

Üye
    Konu Sahibi
Konu silinebilir forumdan genç bir arkadaşa gönderiyorum

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve Aybin.Kilic

ersncak42

Üye
bana gönderiyor Allah razı olsun çok teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve ceza87
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt