Lumia 920'yi Herkes Beğeniyor İşte Kanıtı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Hatta haksiz rekabetten dolayi rekabet kurumuna sikayet edelim ayrica lumia920'ye hakaretten dava acalim.

:konus:

gereği düşünüldü o zaman :D Abi ne yaptınız siz yahu :d:

- - - Eklendi - - -

1300 TL gibi düşük bir fiyat belirlenirse itiraz edelim, en azından almayarak kendi çapımızda bir eylem yapalım olur mu? ;)

Abi ben zaten almayacağım ama eylem bazında değil benimki,sadece ihtiyacım yok şuan daha önemli ihtiyaçlarım var :ehe

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

erdgnblt

erdgnblt

Üye
ben uygulama yağdığını görmeden 1 lira bile vermem. Sıkılıyor insan bir süre sonra. Onun yerine o fiyata gider bilgisayar alırım. Ben böyle düşünüyorum ama telefon bi harika :D

O telefonun yüzüne bakınca sıkıntın varsada kalmaz. Tasarımı ve özellikleri aşık ederken Wp ye verilen destekden söz etmek bile istemiyorum artık :)

- - - Eklendi - - -

Allah razı olsun abi :sukur: (h)
:sukur: yapma öyle müslümanlık kaycak :D

kezban yenge

kezban yenge

Üye
türkcell t10 ezer geçer

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

O telefonun yüzüne bakınca sıkıntın varsada kalmaz. Tasarımı ve özellikleri aşık ederken Wp ye verilen destekden söz etmek bile istemiyorum artık :)

- - - Eklendi - - -

:sukur: yapma öyle müslümanlık kaycak :D

tövbe de yahu.. İmanımız sağlam şükür kardeşim o da şükür ifadesi zaten :)

gkcll

gkcll

Üye
fırtına önseci sessiz ilk ortalık rekabete gidrcek helal la nokia ya iyi iş çıkardı ;)

qwerty41

qwerty41

Üye
ben uygulama yağdığını görmeden 1 lira bile vermem. Sıkılıyor insan bir süre sonra. Onun yerine o fiyata gider bilgisayar alırım. Ben böyle düşünüyorum ama telefon bi harika :D

Ya şu uygulamadan kastınız ne gerçekten anlamıyorum. Benimde android telefonum var millet uygulama diye kuduruyor ama ne istediğini kimse bilmiyorum. bildikleri tek şey nokianın uygulaması az . uygulama dediginiz kedi tokatlama meyve kesme kuş ucurma bunlar mı yoksa hız olcer mi . bunların hepsi nokiadada var zaten . google playın sayı oranının yüksek olmasının tek nedeni gerekli gereksiz herşeyden onlarca yüzlerce var ..

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, Esendağlı ve NUD
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

Ya şu uygulamadan kastınız ne gerçekten anlamıyorum. Benimde android telefonum var millet uygulama diye kuduruyor ama ne istediğini kimse bilmiyorum. bildikleri tek şey nokianın uygulaması az . uygulama dediginiz kedi tokatlama meyve kesme kuş ucurma bunlar mı yoksa hız olcer mi . bunların hepsi nokiadada var zaten . google playın sayı oranının yüksek olmasının tek nedeni gerekli gereksiz herşeyden onlarca yüzlerce var ..

anlayan kim?? hep söylüyoruz bunu :D

NUD

NUD

Üye

Ne denirki helal olsun

msy2017

msy2017

Üye
kaliteli ve ücretsiz oyun sayısı gerçekten fazla android tabletim var gerçekten çok güzel oyun ve uygulamalar yükledim.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
kulti

kulti

Üye
Mesele sadece uygulama sayısı değil bence. Eminim benim gibi bir çok kullanıcı Google Play'e girip kategorilerde en fazla ilk 50 uygulamaya bakıyor, geri kalan bilmem kaç yüz bin uygulamanın da bir şansı kalmıyor. Kaldı ki yıllardır kullandığım 3-5 vaz geçemeyeceğim uygulama var, onların da aynısı WP'de olmasa dahi muadilleri var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt