Lumia 920'yi Herkes Beğeniyor İşte Kanıtı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920'yi Herkes Beğeniyor İşte Kanıtı
Arkadaşlar Facebook üzerinde The Verge sayfasında yapılan anketten haberiniz vardı.İşte bugünün sonuçları...

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

Bu da gösteriyor ki Lumia satış rekorları kırabilir...:hmmm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu da gösteriyor ki Lumia satış rekorları kırabilir...:hmmm

Açıkladıkları yüksek fiyatlar o rekora biraz balta vuracak gibi... :hmmm

Garanti ve vergiler hariç = 1400 TL (Dahil: 1700 TL civarı)

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
fiyatları ndense ilk etapta yüksek tutup 3 5 ay sonra nerdeyse yüzde 40 oranında düşüyor... umarım bunlardada böle olur :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
beş ay surmez. Tabi şoyle bir durum bizim ulkemize has bir durum. Cihazlarin giriş fiyatlari 200-250tl civarinda degerinden yuksek omuyor. Bir ay sonra geriliyor. Bunda da ayni durum olabilir.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
beş ay surmez. Tabi şoyle bir durum bizim ulkemize has bir durum. Cihazlarin giriş fiyatlari 200-250tl civarinda degerinden yuksek omuyor. Bir ay sonra geriliyor. Bunda da ayni durum olabilir.

o zaman beklerim ve 3 ay sonra falan alırım ki zaten hayatımda ilk defa bişey için para biriktiriyorum :aha:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
o zaman beklerim ve 3 ay sonra falan alırım ki zaten hayatımda ilk defa bişey için para biriktiriyorum :aha:

hadi kolay gelsin inşallah beklentilerin altinda bir fiyata gelir de isteyen herkes alabilir.

haltie

haltie

Üye
Listede 3210 3310 gibi telefonlar var anket finlandiyada mi yapılmış :ah: :d:

• Beğen
Tepkiler: myumak1980
umt07

umt07

Üye
ben uygulama yağdığını görmeden 1 lira bile vermem. Sıkılıyor insan bir süre sonra. Onun yerine o fiyata gider bilgisayar alırım. Ben böyle düşünüyorum ama telefon bi harika :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sevilmiyicek gibi değil ki :)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Hadi Bakalim .. Ciksin Artik Su Telefon ..

Beklemekten Nefret Ediyorummm ..

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
Benim fikrim şu cihazın en ideal fiyatı 1700 tl dir. 1700 tl bu cihaza çok demek, pazarı düşününce haksızlık olur kanaatindeyim..
Ülkemizde de 1699 dan girse misal, iyi satış rakamları yakalar gibi geliyor.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
olabilir hakettiği bir fiyat 1700

papakudioflu

papakudioflu

Admin
1300 TL gibi düşük bir fiyat belirlenirse itiraz edelim, en azından almayarak kendi çapımızda bir eylem yapalım olur mu? ;)

Hatta haksiz rekabetten dolayi rekabet kurumuna sikayet edelim ayrica lumia920'ye hakaretten dava acalim.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt