Lumia 920'yi Herkes Beğeniyor İşte Kanıtı

• 2 Ekim 2012
  • 2082 Okunma
  • 36 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Facebook üzerinde The Verge sayfasında yapılan anketten haberiniz vardı.İşte bugünün sonuçları...

< Resmi açmak için tıklayın >
    [/URL][/IMG]

< Resmi açmak için tıklayın >
    [/URL][/IMG]

Bu da gösteriyor ki Lumia satış rekorları kırabilir...:hmmm

Yazan: IVI-Elia
  2. Açıkladıkları yüksek fiyatlar o rekora biraz balta vuracak gibi... :hmmm

Garanti ve vergiler hariç = 1400 TL (Dahil: 1700 TL civarı)

3. fiyatları ndense ilk etapta yüksek tutup 3 5 ay sonra nerdeyse yüzde 40 oranında düşüyor... umarım bunlardada böle olur :ehe

4. beş ay surmez. Tabi şoyle bir durum bizim ulkemize has bir durum. Cihazlarin giriş fiyatlari 200-250tl civarinda degerinden yuksek omuyor. Bir ay sonra geriliyor. Bunda da ayni durum olabilir.

5. o zaman beklerim ve 3 ay sonra falan alırım ki zaten hayatımda ilk defa bişey için para biriktiriyorum :aha:

6. hadi kolay gelsin inşallah beklentilerin altinda bir fiyata gelir de isteyen herkes alabilir.

7. Listede 3210 3310 gibi telefonlar var anket finlandiyada mi yapılmış :ah: :d:

myumak1980 bunu beğendi.
  8. isteyen seçenek ekliyebiliyor galiba

9. ben uygulama yağdığını görmeden 1 lira bile vermem. Sıkılıyor insan bir süre sonra. Onun yerine o fiyata gider bilgisayar alırım. Ben böyle düşünüyorum ama telefon bi harika :D

10. inşaAllah abi inşaAllah :)

11. sevilmiyicek gibi değil ki :)

12. :D:D

13. Hadi Bakalim .. Ciksin Artik Su Telefon ..

Beklemekten Nefret Ediyorummm ..

14. sadece onlar değil listede your mom ve a piece of wood da var.3310 808pwvi geçmiş gibi

15. :d:

16. Benim fikrim şu cihazın en ideal fiyatı 1700 tl dir. 1700 tl bu cihaza çok demek, pazarı düşününce haksızlık olur kanaatindeyim..
    Ülkemizde de 1699 dan girse misal, iyi satış rakamları yakalar gibi geliyor.

17. olabilir hakettiği bir fiyat 1700

18. 1300 TL gibi düşük bir fiyat belirlenirse itiraz edelim, en azından almayarak kendi çapımızda bir eylem yapalım olur mu? ;)

19. Hatta haksiz rekabetten dolayi rekabet kurumuna sikayet edelim ayrica lumia920'ye hakaretten dava acalim.

OttomaN TigeR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 20:45