lumia 920 kasıyor! (videolu)

 • 1 Nisan 2013
 • 3981 Okunma
 • 23 Cevap

 1. Beyler ben ne zamandır sorunun çözümünü arıyorum ama bulamadım. ilk ten fabrika ayarlarına geri döndürmüştüm. spider man indirmiştim inanılmaz örümcek adamı ama inanılmaz kasıyordu. ondan fabrika ayarlarına geri döndürmüştüm herşeyi geri yükle yapmıştım ama. sonra tekrar indirdiğimde daha az kasıyordu ama yine bayağı kasıyordu. bende ne yapmam hakkında konu açmaya karar verdim videolu.

  öncelikle eğer derseniz bugun şimdi fabrika ayarlarına geri döndüreceğim ama geri yükle yapmıyacağım? işte here maps tan bir video...

  not: sizde deneyin here maps ta sokaklar belli olacak şekilde en fazla uzaklaştırarak deneyim bakalım benimki kadar kasıyormu?

  not2: telefonun bir işlemcisinin bozulduğunu düşünüyorum.

  not3: mağazadaki batman oyunundada çok kasıyor. spidermana benziyen oyunda. ne yapmam gerektiğini soyleyin lütfen.


  [video=youtube;LVPgrsfKJgs]http://www.youtube.com/watch?v=LVPgrsfKJgs&feature=youtu.be[/video]  arka pilanda çalışanlar (zorla çalışanlar)

  battery status
  ekstralar+bilgi
  here city lens
  here drive+ beta
  nokia music
  soundhound

  derste çektim sesi kapatabilirsiniz
   


  Yazan: BelaMonte
 2. Dediklerini aynen yaptım, fakat bende her hangi bir kasılma olmuyor/olmadı. Sana tavsiyem tekrar sıfırlama yap ve uygulamaları tekrar yükle (yedekten değil). Ama kastığını düşündüğün uygulamayı yüklemeden evvel diğer uygulamalar ile nokia collection uygulamalarını yükle ve cihazı test et.
   
 3. Hiçbi uygulama yüklemeden sadece spidermanı yükle ve dene.geri yüklemede yapma .hala aynı durum sözkonusuysa telin işlemcisinde yada ramında Bi sıkıntı vardır.servise ver
   
 4. girdim here mapsa senın ki gibi olmuyo gayet akıcı ve rahat.ayrıca ekran hassasiyetinden de kaynaklanabilir sanki algılamıyor gibi geldi bana.
   
 5. az önce denedim. Format attım, Drive beta yükledim. Aynı şekilde belki %19 daha az kasıyor ama yinede böyle kasıyor. Daha spiderman ı indirmedim ama denesemde bir şey değişmiyecektir. Ne yapmalıyım servise hiç güvenmiyorum ben gidip teknik servis oluyor onamı gösteriyim telefonu?

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 6. spidermanı denemedim Drive betayı denedim ama sorun çözülmedi üstelik geri yuklede yapmadım.

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 7. hayır hayır kesinlikle ekranda sorun yok.

  şekilde an inanılmaz kararsız haldeyim ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum? Menu geçişlerinde filan kasma olmuyor..

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 8. Hiç uğraşma en ufak bir şüphen varsa servise geri iade et uygulamalar ve oyunlarda sureklı telefon kasıyor dıye sıkayetını de belirt onlar halleder.

  - - - Eklendi - - -

  Ekstralar+Bilgi tıkladıgında ek bilgi kısmın da RM-821_turkey_343 yazması gerek
  Birde "Hakkında " kısmında yeralan ekran çözünürlüğün 768x1280 ibaresi mevcutmu.çünkü bana sanki sorunun donanımsal olduğu gibi geldi ancak kendi telefonumdan kıyaslayarak emin olmak istedim.Burada ram dan de bir sıkıntı olabılır ancak ram ın ölçümünü gösterecek duzenı bulamadım bulsaydım karşılastırırdım.
  Ya kısacası yapacagın şey şu ki gidecen baska lumia 920 telefonlan butun guncellemeleri karşılaştırıcan ve varolan donanım bılgılerınıde karsılastırdıktan sonra sıkıntı yok aynı ise ve halen kasma sorunu oluyorsa tekrar yukarıda dedıgım gıbı hıc kurcalamadan servise götür.
   
 9. dediklerinin hepsi var yan yazılı. Ben bu hafta sonu Media mark a gideceğim. Oradaki herkesin dokunduğu lumia 920 ile kıyaslıyacağım çünkü yakın çevremde hiç lumia yok. Eğer orada daha az kasıyorsa servise vereceğim. Çünkü orada millet dokunup ettiği için daha çok kasar. Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim sonucu yazacağım hafta sonu

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 10. Telefonun donanımsal bir sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden servise vermeden önce eğer kendim yapabilirim diyorsan, yazılımı yeniden yüklemeni öneririm. Yapamam diyorsan sana tavsiyem en yakın nokia care servisine götürüp yazılımı yeniden yükletmen olacaktır.
   
 11. mecbur Nokia çare ye götüreceğim o zaman...

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 12. Sıkıntı yok, arkadaşımın Lumia'sındada harita böyleydi aynen
   
 13. sesler ne ole .d birde sadece google mapdan anlaslmyoki. internet yavas oldgu icn kasar google map. ama hizli geldi tel
   
 14. internetim hızlı benim :) Google maps ts bu kadar takılıyorsa diğerlerini hiç düşünemiyorum bile

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 15. Beyler birde az önce yanlışlılar jelatinim çıktı inanılmaz bir şanssızlık tabi. Denedim yine bu safer daha akıcı idi ama yine de kasıyor du...

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 16. bende denedim ama bi kasılma yok parmağımla birlikte hareket ediyor
   
 17. hayır ne yapmalıyım onu bilmiyorum gidip bugün Media mark taki görevlilere soracağım mecbur...

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 18. Bu sorunu yaşayan arkadaş ne yaptığını ve sorunun durumunu burada güncellerse sevinirim :)
   
 19. dun Media makt a girdim. Oradaki lumia 920 ile kıyaslıyacaktım. Ama internete mediamark wifi sine bağlı değildi yani karşılaştıramadım. Bütün telefonları denedim. Telefonun jelatini yırtılmıştı yeniden taktırdım. Şuan böyle devam ediyorum yapmak bişey yok... Halen videodaki gibi kasıyor.

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/01/2019 - 21:37