Tavsiye Lumia 920 İnternetten Orijinal Kasa Siparişi

Sponsorlu Bağlantılar

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 İnternetten Orijinal Kasa Siparişi
Arkadaşlar Merhaba,
Geçen haftalarda telefonumu çeşitli nedenlerden garantiye vermiştim. Sağolsunlar sıkıntısız bütün sorunları çözülmüş bir şekilde geri geldi. Hatta ekranı bile değiştirmişler çizikler vardı kaybolmuş.
Benim gözümde çok batıyordu ekranı değiştirmek çok pahalı geliyordu. Yeni tel alacaktım fakat işimi gördüğü için vazgeçtim.
Şimdi diyorum ki hazır ekran değişmişken ben de yurtdışından orijinal kasa sipariş etsem nasıl olur?
Ama güvenilirlik konusunda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
İlk defa yurt dışı bir siteden alışveriş yapacağım da.
Ürünün orijinal olup olmadığından ve herhangi bir dolandırıcılık olup olmayacağından emin olmam lazım.
Konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlar link verebilirse çok iyi olur.
Teşekkürler, İyi forumla...

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
orijinal bulman çok sıkıntı. AA kalite bulursun internet üzerinden almak istiyorsan. Türkiye sitelerinde 50-90 arası değişiyor. ancak biraz daha beklerim dersen 30 tl civarında aliexpressten alabilirsin. hatta ben de 920 için kırmızı kasa alacağım ayın 15ini bekliyorum. Bu arada belirtmek isterim aa kalite kapaklarda nfc olmuyor. kablosuz şarj falan kullanıyorsundur diye söyledim

My-sQLL

My-sQLL

Üye
S.a kardeşim bende bir hafta önce 920 mi ENT servise garantiye verdim aynı şekilde ekranı anakartı değiştirip verdiler sıfır gibi oldu bende 130 TL ye kırmızı kasa taktırdım onbeş dakika bekldim takıp verdiler ilk günki giibi oldu telefon yurtdışıyla uğraşma bence git nokia yerine değiştirin de değiştirsinler :)

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
S.a kardeşim bende bir hafta önce 920 mi ENT servise garantiye verdim aynı şekilde ekranı anakartı değiştirip verdiler sıfır gibi oldu bende 130 TL ye kırmızı kasa taktırdım onbeş dakika bekldim takıp verdiler ilk günki giibi oldu telefon yurtdışıyla uğraşma bence git nokia yerine değiştirin de değiştirsinler :)

Maalesef Nokia Shop kapandı burda.. Kvk halleder sanırım

turancen

turancen

Üye
Buyur kardeş bunu alabilirsin 17 dolar, satıcının sattığı ürünlerinden memnunlar, sağda yıldızları görebilirsin :D

My-sQLL

My-sQLL

Üye
Maalesef Nokia Shop kapandı burda.. Kvk halleder sanırım

Buyur kardeş bunu alabilirsin 17 dolar, satıcının sattığı ürünlerinden memnunlar, sağda yıldızları görebilirsin :D

istanbul / bayrampaşa ENT servis kargo ile de çalışıyor. Eğer yurtdışından alırsanız bi tane de benim için alın mavi renk üzerine kar koyup satabilirsiniz bana :D ben bir iki ay bekleme süresi olduğu için yurtdışıyla uğraşmak istemedim :D

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Yahu bir karar verin :D yurt dışındaki adam Aa kalite diyor, yorumlardakiler de memnunlar. Bu siteden de çok alışveriş yaptım fake yorum yok denecek kadar az. Orijinali aratmaz sanırım?

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye

ustam urun de sanırım nfc yok. Ayrıca çakma kapaklara telif hakkı sebebiyle arka bölümde Nokia yazısını koyamıyorlar. Bu kapakta da yazı belli olmuyor...

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
ustam urun de sanırım nfc yok. Ayrıca çakma kapaklara telif hakkı sebebiyle arka bölümde Nokia yazısını koyamıyorlar. Bu kapakta da yazı belli olmuyor...

Nfc yok evet. Ancak çoğu kapakta Nokia yazıyor. En azından benim bulduklarımda