Haber Lumia 920 için Jailbreak çok yakında!(sürekli güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
gençler burda paylaşıyım dedim nss yapımcısı mailime cevap verdi 18-20 ocak arası nss wp de !

• Beğen
Tepkiler: Heimdalll

dakamon

dakamon

Üye
nss bi oyun galiba futbol oyunu :)

MaxWheel

MaxWheel

Üye
lumia gibi piyasada tutulan bir telefonun için hack gelmesi normal bir şey ama neden adını jailbreak koymuşlar kı isim mi bulamamışlar

dakamon

dakamon

Üye
O değilde şu CES2014 ün hatrına 8.1 den sızıntı mızıntı bi şey yapsalar. Black in de tam tarihini verseler.

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
beyler son haberlere göre sistem yarım olarak hacklenmiş hacker grup Çinli bir güvenlik şirketi ve jailbreaki mağaza gelişsin diye korsan uygulama yüklemeyi yayınlamayacakmıs o yüzden bekletiyor

respection123

Üye
beyler son haberlere göre sistem yarım olarak hacklenmiş hacker grup Çinli bir güvenlik şirketi ve jailbreaki mağaza gelişsin diye korsan uygulama yüklemeyi yayınlamayacakmıs o yüzden bekletiyor
Farketmez bi yayınlasalar

remzi33

remzi33

Üye
çok mantıksız ya. Mağaza dışı korsan uygulama yuklenmeyecekse tweakslar nasıl entegre edilecek bu sisteme?? Custom rom mu yapacaklar acaba???

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ben bu ekibin yerinde olsam :hmmm

güzel tweak uygulaması hazırlarım. Güzel de bir fiyat koyar Windows Phone mağazaya yollarım. Ardından da Microsoft'a bu uygulamayı yayınlamazsanız ben de Jailbreak'imi yayınlarım derim:kop:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, OozyStaw, Dexter Morgan ve 1 kişi daha
dakamon

dakamon

Üye
Ya bence adamlar isimlerine prim yaptırmak için bence böyle bir haber yaptılar yalandır yalan.

yeminli06

yeminli06

Üye
ben bu ekibin yerinde olsam :hmmm

güzel tweak uygulaması hazırlarım. Güzel de bir fiyat koyar Windows Phone mağazaya yollarım. Ardından da Microsoft'a bu uygulamayı yayınlamazsanız ben de Jailbreak'imi yayınlarım derim:kop:

Mağazaya tweaks yüklense ya da uygulaması herneyse çalışır mı cihazlarda ?

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Ya kırıp ne yapacaksın bizim sistemimizi arkadaş! Yaptıysan git microsofta bildir, ne bilim ödül versinler kapatsınlar. Mağaza pahalıysa, işletim sistemi kapalıysa kapalı, pahalı. Sistem bu sayede gelişiyor.

luckysleven

luckysleven

Üye
zamanında custom romlardan birinin yapımcısını samsung kapmıştı yanılmıyorsam CM romlarını yapan adamdı yani nokia ile iş birliği yapılarak güzel projelere imza atılabilir . Zamanında şu video uygulamacısının yaptığı gibi hani d.gününde nokia nın telefon ettiği adamın hikayesi gibi.. Hoş nokianın beyni ermiyormu bu işlere diyede sorarlar adama .. Ama her şey bir yana sadece tweaks bile bu sistemi canlandırır . Sistemin en büyük eksiği kullanıcıya yeterli hakimiyet hakkı tanımıyor olması yani neden bu kadar yokuşa sürdüler olayı anlamak mümkün değil. Daha önce söylediğim gibi tweaks yap mağazaya koy hem para kazan hem sistemi ayaklandır. Şöyle bir şey daha var tweaksleri oluşturmak için illa hacker olmaya gerek yok custom yazılımlardan anlayan tecrübesi olan adam bile kendi çapında bir uygulama oluşturabilir diye düşünüyorum ..

ardacumhur

ardacumhur

Üye
istediğimiz şeyler de zamanında Symbian'da bile yapılabilen şeyler.

Görülmemiş şeyler yada yenilik beklemiyoruz.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
benim tek isteğim şeffaf kutu ve arkaplan resmi geçen ali kemal abi demişti belki olur :)

PureFood

PureFood

Üye
Şu Microsoft ne zaman akıllanacak da geribildirimlere ve şöyle kullanıcı taleplerine kulak verecek acaba. 8.1 ile sistem şaha kalkmazsa bence bir çok bizim gibi bilinçli kullanıcı sisteme ve nokia'ya elveda diyecek.

Üst Alt