Tavsiye lumia 820 tavsiye edermisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
    Konu Sahibi
lumia 820 tavsiye edermisiniz ?
mrb arkadaşlar elimdeki cihaz galaxy ace 2 windows işletim sistemini merak ediyorum 2.el bir cihaz almayi düşünüyorum aklimdaki cihaz lumia 820 cihazimla takasa girerlermi uste kac para isterler ?
bütçem =max 500-600

Keskor

Üye
mrb arkadaşlar elimdeki cihaz galaxy ace 2 windows işletim sistemini merak ediyorum 2.el bir cihaz almayi düşünüyorum aklimdaki cihaz lumia 820 cihazimla takasa girerlermi uste kac para isterler ?
bütçem =max 500-600

Ace 2 ile parasız girmezler. Girerlerse para isterler ve yaklaşık 300-400₺ olabilir belki daha fazla bilmiyorum ace 2 ikinci el olduğu için

Adım Khan değil. Ama Berk olabilir. zzz

• Beğen
Tepkiler: MR.ROOKİE
Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Para isterler ancak ne kadar isterler bilemem. Senin için iyi olur. Stabil bir sistem, Cyan guncellemesi ve 8.1 guncellemesini de alacak. İyi olur

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: MR.ROOKİE
MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
    Konu Sahibi
sağolun yorumlar için uzeriene 300-350 vermeyi düşünüyorum samsung sayesinde androidden soğudum sizce lm820 güncelliğini ne kadar daha korur ?

Keskor

Üye
2016 ya kadar garanti devamı inisiyatif

Adım Khan değil. Ama Berk olabilir. zzz

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Cyan ve 8.1 gelecek. Sonrasını bilemem. Ama o yönden korkma zaten gerek kalmayacak 8.1 den sonra güncellemeye(o cihaz için)

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
    Konu Sahibi
SonyXperia

SonyXperia

Üye
Telefondan ne beklersiniz? Bunlar önemli konular. Amaç sadece WP'yi deneme süreci olarak kullanılacak bir cihaz tavsiyesiyse en güzel tercih diyebilirim.

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan ne beklersiniz? Bunlar önemli konular. Amaç sadece WP'yi deneme süreci olarak kullanılacak bir cihaz tavsiyesiyse en güzel tercih diyebilirim.
sosyal uygulamalarin çoğunu kullanıyorum sanırım hepsi var wp'da amacım denemek degil kalici olması androidden vazgececegim

SonyXperia

SonyXperia

Üye
sosyal uygulamalarin çoğunu kullanıyorum sanırım hepsi var wp'da amacım denemek degil kalici olması androidden vazgececegim

Kalıcı bir tercihse ve tercihinizin sebebi sosyal uygulamalara erişebilmekse tavsiye edilebilir. Bazı uygulamalar bulunmasa da Facebook twitter whatsapp gibi ihtiyaçlarınızı yeterince karşılayacaktır :) Üstelik stabil bir sistemden yana bir arzunuz varsa fazlasıyla tatmin edecektir

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
    Konu Sahibi
Kalıcı bir tercihse ve tercihinizin sebebi sosyal uygulamalara erişebilmekse tavsiye edilebilir. Bazı uygulamalar bulunmasa da Facebook twitter whatsapp gibi ihtiyaçlarınızı yeterince karşılayacaktır :) Üstelik stabil bir sistemden yana bir arzunuz varsa fazlasıyla tatmin edecektir

aynen dostum stabil bir sisteme geçmek mantıklı :)

kursatalpkaan

kursatalpkaan

Üye
Biraz once sesin karşıya gitmemesi sorunu için 100 lira odedim telefoncuya. 2 kere servise gonderdim yapmadılar lumia 820. Bence bir daha dusun. Ayrıca guncellemeleride yukleyemiyorum, indirildi ancak acılamıyor diyor. İyi dusun :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Biraz once sesin karşıya gitmemesi sorunu için 100 lira odedim telefoncuya. 2 kere servise gonderdim yapmadılar lumia 820. Bence bir daha dusun. Ayrıca guncellemeleride yukleyemiyorum, indirildi ancak acılamıyor diyor. İyi dusun :)
O sorunlar sadece senin cihazda var dostum. Yada nadir başkalarında. Her cihazda olmaz ve şans işi :oke:

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
    Konu Sahibi
aynen teknoloji biraz da şans işi benim telefonumdan olan arkadaslarimda da farkli sorunlar çıkmıştı ama benim cihazda sorun yok şimdilik :)

kursatalpkaan

kursatalpkaan

Üye
O sorunlar sadece senin cihazda var dostum. Yada nadir başkalarında. Her cihazda olmaz ve şans işi :oke:
biraz öyle biliyorum. herkez güncellemeyi yüklerken ben yükleyememiştim. daha sonra iyi kötü yükledim, bu seferde ufak güncellemede takılı kaldı formatladım. şimdide yükleyemiyorum :)

Üst Alt