lumia 820 tavsiye edermisiniz ?

 • 24 Temmuz 2014
 • 676 Okunma
 • 15 Cevap

 1. mrb arkadaşlar elimdeki cihaz galaxy ace 2 windows işletim sistemini merak ediyorum 2.el bir cihaz almayi düşünüyorum aklimdaki cihaz lumia 820 cihazimla takasa girerlermi uste kac para isterler ?
  bütçem =max 500-600
   


  Yazan: MR.ROOKİE
  Samsung ile gönderdi

 2. Ace 2 ile parasız girmezler. Girerlerse para isterler ve yaklaşık 300-400₺ olabilir belki daha fazla bilmiyorum ace 2 ikinci el olduğu için

  Adım Khan değil. Ama Berk olabilir. zzz
   
  MR.ROOKİE bunu beğendi.
 3. Para isterler ancak ne kadar isterler bilemem. Senin için iyi olur. Stabil bir sistem, Cyan guncellemesi ve 8.1 guncellemesini de alacak. İyi olur

  Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
   
  MR.ROOKİE bunu beğendi.
 4. sağolun yorumlar için uzeriene 300-350 vermeyi düşünüyorum samsung sayesinde androidden soğudum sizce lm820 güncelliğini ne kadar daha korur ?
   
  Samsung ile gönderdi
 5. 2016 ya kadar garanti devamı inisiyatif

  Adım Khan değil. Ama Berk olabilir. zzz
   
 6. tamamdir sağolasin artık samsunga rom atmaktan sıkıldım
   
  Samsung ile gönderdi
 7. Cyan ve 8.1 gelecek. Sonrasını bilemem. Ama o yönden korkma zaten gerek kalmayacak 8.1 den sonra güncellemeye(o cihaz için)

  Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
   
 8. teşekkürler :)
   
  Samsung ile gönderdi
 9. Telefondan ne beklersiniz? Bunlar önemli konular. Amaç sadece WP'yi deneme süreci olarak kullanılacak bir cihaz tavsiyesiyse en güzel tercih diyebilirim.
   
 10. sosyal uygulamalarin çoğunu kullanıyorum sanırım hepsi var wp'da amacım denemek degil kalici olması androidden vazgececegim
   
  Samsung ile gönderdi

 11. Kalıcı bir tercihse ve tercihinizin sebebi sosyal uygulamalara erişebilmekse tavsiye edilebilir. Bazı uygulamalar bulunmasa da Facebook twitter whatsapp gibi ihtiyaçlarınızı yeterince karşılayacaktır :) Üstelik stabil bir sistemden yana bir arzunuz varsa fazlasıyla tatmin edecektir

   
 12. aynen dostum stabil bir sisteme geçmek mantıklı :)
   
  Samsung ile gönderdi
 13. Biraz once sesin karşıya gitmemesi sorunu için 100 lira odedim telefoncuya. 2 kere servise gonderdim yapmadılar lumia 820. Bence bir daha dusun. Ayrıca guncellemeleride yukleyemiyorum, indirildi ancak acılamıyor diyor. İyi dusun :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 14. O sorunlar sadece senin cihazda var dostum. Yada nadir başkalarında. Her cihazda olmaz ve şans işi :oke:
   
 15. aynen teknoloji biraz da şans işi benim telefonumdan olan arkadaslarimda da farkli sorunlar çıkmıştı ama benim cihazda sorun yok şimdilik :)
   
  Samsung ile gönderdi
 16. biraz öyle biliyorum. herkez güncellemeyi yüklerken ben yükleyememiştim. daha sonra iyi kötü yükledim, bu seferde ufak güncellemede takılı kaldı formatladım. şimdide yükleyemiyorum :)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 18:32