Öneri Lumia 820 ekranda sorun oluştu

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
820 kullanıp da ekranında sorun yaşamayan yok herhalde.
Ekran yapışkanları akmıştı soldan. Tuşlarda basmamazlık vardı ve sürekli ışık yanıp sönüyordu. Ama en önemli sorunum karşıya sesimin düzgün gidememesi. Servis hepsini düzeltti ama sesim hâlâ karşıya net gitmiyor. Bir daha servise gidecek gibi görülüyor.

Sosyete16

Üye
    Konu Sahibi
Sesin karşıya gitmeme sorunu bende de vardı servise gönderdim bi parçasını değiştirdi vi daha da öyle bi problemle karşılaşmadım

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Isıdan olduysa adamlara sert bir şekilde belirt para almazlar. Ama önce bekle geçer belki o sorun

emz

emz

Üye
Arkadaşlar denildiği gibi elektronik şans işi :) Ne yazık ki şansınız yoksa o cihaz size çektirir. Sonuçta insanız telefon istesen de istemese de elbet bir iki kez düşecektir. Ama önemli olan ne kadar iyi kullandığın. Düzgün kullanırsanız ne kılıf ne jelatin gerekmez. Tedbir amaçlı. ;) Bu arada benim telefonumu ıslak elle bile kullansam tınmıyor :D Bıçakla kullanan biliyorum youtube da var. Abartmaya gerek yok:)

Sosyete16

Üye
    Konu Sahibi
Şarj olduktan sonra lekeyi fark ettim o yüzden ısıdan olduğunu düşünüyorum sanki biraz geçti gibi ama dikkatli bakınca bariz belli oluyor lekeyi görünce çok canım sıkılıyorBen genelde elektronik eşya konusunda baya şanslıyımdır bu telefonumda da kendimi şanslı görüyorum şuan ki ekran problemi hariç bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım

emz

emz

Üye
O zaman doğru servise gidin. Isıdan deyin halletmeleri lazım. Eğer yakınınızda servis varsa beklemeyin. Bazen çok hızlı yapıyorlar :D Nasıl oluyorsa :D

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Sesin karşıya gitmeme sorunu bende de vardı servise gönderdim bi parçasını değiştirdi vi daha da öyle bi problemle karşılaşmadım
Bende de parça değişimi olduğu yazıyor fakat yine aynı sorunla karşı karşıyayım.

Üst Alt