Yardım Ekran kırıldı ve sarı leke var

Sponsorlu Bağlantılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kırıldı ve sarı leke var
Selam arkadaşlar
Elimde xperia z5 var.Teknosa'dan aldığım cihazı önümüzdeki hafta teknosaya geri vericektim ki şikayetim ekranın sağ üst kısmında sarı leke oluştu bu yüzden garantiye yollatacaktım.Lakin bugün evde elimden düştü ve cam kırıldı dokunmatiği çalışmıyor şuan.Kasko yaptırmıştım.Acaba kasko bunları karşılar mı?O sarı leke ısınmadan dolayı oluştuğunu düşünüyorum çünkü telefon gerçekten fazla ısınıyor.Ama cam kırılmasına kasko ne der bilmiyorum hiç önceden kasko yaptırmamıştım.Bilgisi olan var mı? Fotoğraf çekip koyacağım birazdan daha iyi anlarsınız

enaa_881

enaa_881

Üye

burdan anladığım kadarıyla kırılmayı karşılamıyo ama bi sor yinede teknosaya

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi

burdan anladığım kadarıyla kırılmayı karşılamıyo ama bi sor yinede teknosaya
Kazaen zarara uğrama ve kırılma

evet teknosa kırılmaları karşılamıyormuş.Ben ekrandaki sarı leke için bir şey göremedim belki onu bahane edip telefonu değiştirme gibi bir imkan deneyeceğim umarım öyle olur.
Bir sorum daha olacak.Ekran dokunmatiği çalışmadığı için ben içindeki resim,müzik ve diğer dosyalarımı nasıl alabilirim?

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş şu videoyu izle söylediklerini yapabilirsen kurtarırsın
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
kardeş şu videoyu izle söylediklerini yapabilirsen kurtarırsın
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
cevabın için teşekkür ederim ama telefonu kasko ya verdim 3 gün önce.Telefona usb ile bilgisayara bağladım depolama yı seçemediğim için dosyalara erişemedim.OTG aldım fare ile kiliti kaldırayım dedim.OTG'yi görmedi.Bende gönderdim