Lumia 720 Amberi Yükledikten Sonra Telefonu Kapalı Tutamama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Nasıl aktif olarak test etmişler öyleyse. :off:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Servise ulaşmayı denedin mi?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
abi açmıyorlar ki
:hmmm düşündüm de belki kasada ve ekranda çizikler var derken oluşan kozmetik deformasyonları kast etmiş olabilirler. Eğer öyleyse sıkıntı olmaz ama yazılım için tekrar servise göndermen gerekir.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm düşündüm de belki kasada ve ekranda çizikler var derken oluşan kozmetik deformasyonları kast etmiş olabilirler. Eğer öyleyse sıkıntı olmaz ama yazılım için tekrar servise göndermen gerekir.

yazılımı yenilemişler abi

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
E ama sıkıntı devam ediyor, bu durum cihazın aynı sorundan dolayı tekrar servise gitmesini gerektirir. :oke:

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
Kapanmama sorunu %100 donanımsal bunu ben bile çözdüm ama servis çözemedi çok tuhaf gerçekten

themardinli

themardinli

Üye
Tekrar götürdün mü?

blackcemre

Üye
bugün nokia dan aradılar tekrar servise gönderin diye bende tekrar gönderdim bakalım ne olacak
cihazınızı değiştirceğiz ediler mi dedilerse inanma tek anakartını değiştiriyorlar.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
cihazınızı değiştirceğiz ediler mi dedilerse inanma tek anakartını değiştiriyorlar.
yok değişim demediler servise bizzat bilgi verdik sizin cihazı göndermenizi bekliyorlar eğer ki bu seferde sorunları çözemezlerse kesinlikle bize geri dönüş yapın dediler

blackcemre

Üye
yok değişim demediler servise bizzat bilgi verdik sizin cihazı göndermenizi bekliyorlar eğer ki bu seferde sorunları çözemezlerse kesinlikle bize geri dönüş yapın dediler
yapsan bile sana diyecekerki cihazınızı değiştireceğiz kanma tek anakartı değişiyor nokia'yıda uyar.

Üst Alt